Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A szüleim kényszerítenek a...

A szüleim kényszerítenek a hízasra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem bírok mar néha napi kettoszor sem enni, felek, hogy a rendszeres evéstől hízok. Lassan 10 kilót fogytam le, és a szüleim észrevették. Azt mondjak a bmim kórosan sovány (16). Csak szidnak és azt állítják, ha nem hizok min. 53 kilogrammra eltiltanak a sporttol és baratnoimtol délután, helyette hazajövök és beszámolók arról, amit ettem. És ha akkor nem hizok akkor számolják az en kaloriaimat. Azt hiszik meg sohasem hanytattam magam szerintem. Nem érnek el semmit, mit mondjak nekik?
2020. jan. 23. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mit csinálnál a gyerekeddel, ha ilyen állapotban látnád...???
2020. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A testképzavar nem vicc, hanem mentális probléma. A szülő sem tud sokat segíteni rajta, de legalább foglalkoznak veled. Pszichológusnál mehetnél egy kört, mielőtt a dilidokihoz visznek a kórházból.
2020. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hánytasd magad, mert a gyomortartalomban ill. a hányadékban levő gyomorsav felmarja a nyelőcsöved és megmarja a fogaidat. Ha a fogzománc megmaródik, könnyebben lesz szuvas a fog és nincs rondább, mint egy szuvas fogazatú girhes fiatal nő.
2020. jan. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A bulimia nem (csak) a kilókról szól, bele is lehet halni

2020. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3as, csak akkor teszem, ha nagyon tulettem magam.. sok mindent kihagytam, pl mielőtt elkezdtem koplalni akkor meg viccelodtek a “pocakommal” (58 kg voltam), most meg “anorexiasnak nezek ki”. Emellett nem birnek hizni es elveszteni mindent amiert dolgoztam...
2020. jan. 23. 19:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, tisztaban vagyok minden veszellyel ezert koplalok foleg, nem a hanyastol fogytam le.
2020. jan. 23. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez a fehér alsóneműs lány is úgy gondolta, hogy még így is dagadt. :((((


[link]

2020. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem jobban figyelj oda, ha tovább folytatod a koplalást, annak kórház lesz a vége.

Attól még lehetsz vékony, hogy egészséges vagy. Nem kell csontváznak lenni, az se szép.

A lényeg hogy egyél egészségesen, és alakíts ki egy saját diétát. Figyelj oda hogy mennyi szénhidrátot, fehérjét, zsírt és vitamint viszel be, és akkor nem lesz baj. Viszont azt is nézd, hogy eleget viszel- e be, vannak olyan táblázatok, ahol meg tudod nézni hogy a te súlyodnak, magasságodnak és korodnak mennyi az ideális mennyiség.

Akkor nem lesz baj, meg lesz a kellő súlyod, de mégis vékony maradsz. ;)

2020. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!