Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Spar Premium szilvalekvarjarol...

Spar Premium szilvalekvarjarol mik a velemenyek? A cimke szerint 100%-ban szilvabol van csak. Tehat gyumolcskent beleszamithatom az etrendembe?

Figyelt kérdés
Tovabba meg annyi, hogy a lekvarban megmarad a gyumolcsben levo rosttartalom? Valahol azt olvastam, hogy igen, de a cimke nem irja a rosttartalmat. :(

2020. jan. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem a fele hozzáadott cukor az ilyen lekvároknak. Úgyhogy totál mindegy a rosttartalom. Nem fér bele egy szénhidrát diétába. Vannak xilites vagy egyéb édesítővel készültek, egy keveset azokból lehet enni.
2020. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem dietazom, csak oda kell figyelnem a rostbevitelemre emesztesi gondok miatt. De ezek elvileg cukor nelkul keszulnek. Legalabbis a cimkeje szerint. :/ illetve anyukam hozott nekem szatmari szilvalekvart, elvileg az is 100% gyumolcs. Vagy akkoe szerinted az sem? :/
2020. jan. 26. 06:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a cukor miatt kell diétáznod, akkor végülis mindegy, van-e hozzáadott cukor benne. Rost az nem hiszem, hogy sok van, legalábbis annyi biztos nem, mint a gyümölcsben, hiszen hőkezelve van.
2020. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az valoban mindegy vegulis. Csak a gyumolcstartalom miatt kerdeztem. Mert ha valoban csak gyumolcsbol all, akkor az kvazi olyan lenne, mintha gyumolcsot ennek. :D ennyi. Ez merult csak fel bennem.
2020. jan. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!