Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit és hogyan kéne ennem,...

Mennyit és hogyan kéne ennem, hogy láthatóan izmosabb legyek?

Figyelt kérdés
Hi! 18 éves, 190 cm, 86 kg vagyok. Egy ideje edzek, mert szeretnék izmosabb lenni. De ügye ahhoz, hogy megfelelően tudjon fejlődni az izomzat elengedhetetlen a megfelelő táplálkozás. Az a helyzet, hogy az ismeretségi körömben nincs olyan ember, aki hasonló táplálkozást folytatna, így nem tudom, hogy nekem mi lenne a megfelelő mennyiség naponta. Esetleg valaki?

2020. jan. 25. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A mennyiséget nem tudom, de napi szinten egyél tejterméket, csirke húst, tojást és halat.
2020. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Sport/Testépítés kategóriát javaslom, illetve olvass utána a tömegnövelő étrendnek. A fehérje nagyon fontos, neked kb. 160 g a javasolt naponta (a húsnak, túrónak, sajtnak kb. 20-25%-a fehérje, de a többi ételben is van valamennyi fehérje). Mellé annyi kalória, hogy ne legyél deficitben.
2020. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jan. 26. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!