Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek ez ellet? Lehet...

Mit tehetek ez ellet? Lehet vakami komoly háttere?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy problémáim vannak az evéssel. Legtöbbször fáj a gyomrom, bármit is eszek.

Valami paradoxonféleség van a gyomromban. Reggel kezdődik. Miden reggel hanyingerem van. Tudom, hogy az miatt, mert ennem kéne. De annyira erős a hányinger, hogy ha megpróbálnék enni, lehet, hogy hánynék.

Mivel nem eszek, még nagyobb a gyomorfájás.

Aztán jobb esetben elmúlik és eszem valamicskét.

Igazán ritka, hogy egy jóízűet kajálok, mert minden után fáj a hasam.

Nem vagyok érzékeny semmire, ezt már vizsgálták.

Valamilyen szinten anyumtól örököltem, hogy stresszes típus vagyok, es a stressz olyat vált ki belőlem, hogy nem tudk enni. Vagy éppen ki akar jönni az, amit előtte ettem.

Mit tehetnék szerintetek? Van erre valami megoldás vagy törődjek bele, hogy így kell leélnem az életem?😅



2020. jan. 26. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok a savad.

Menj el a háziorvoshoz, talán ő is felírhat gyógyszert, vagy egyből átirányít a gasztroenterológiára.

2020. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!