Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék fogyni mit csináljak?

Szeretnék fogyni mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem ha 175,5 cm vagyok 17éves és 89 kg szeretnék lefogyni minimum 75re ,de legjobb lenne olyan 68kb tudtok valamit ajánlani esetleg valamilyen módszert? Esetleg személyes tapasztalatokkal alátámasztva?

Az az igazság,hogy én sokkal többről kezdtem voltam kb 110 úgy sikerült fogynom h kb napi 1600 kcal és minden finómított szénhidrátot kiiktattam. De az a baj ,hogy nagyon makacsan stagnál most ha egy kicsi le is megy valahogy mindíg visszacsúszik.

Szóval ez ügyben szeretnék kérni egy kis tanácsot. Ja és most az intenzív mozgás sajnos nem jöhet szóba pedíg szívesen csinálnám csak nem rég volt egy műtétem és emiatt nem kivitelezhető. Max a séta

Válaszokat előre is köszönöm :) !!!



2020. jan. 27. 01:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és fiú vagyok
2020. jan. 27. 01:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb épülj fel, aztán fogj egy kapát. Még le is fogsz barnulni ráadásképp, szóval kettő in egyben.
2020. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Hogy néz ki most egy napi étkezésed?

Hányszor eszel, és miket?

Mennyi folyadékot iszol, és mit?

2020. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezzel az étrendel adtam le 13 kg-ot (nyilván nem minden nap ugyan azt ettem és voltak “csaló” étkezések)

Reggeli: zabkása kókusztejjel készítve gyümölcsel és olajos magvakkal

Vagy: egészséges palacsinta (ehez rengeteg recept van az interneten) lekvárral mandulavajjal

Vagy: sima rántotta házi kovászos tk kenyérrel zöldségekkel



Ebéd: lazac vagy kacsa vagy csirke hús egy közepes tálnyi zöldség vagy saláta valamilyen körettel (hajdina, bulgur, rizs, köles, árpagyöngy stb)



Vacsora: házi kovászos tk kenyér bio vajjal,sajttal és egy tál zöldséggel



Ami fontos hogy ne nassolj étkezések közt és mozogj minél többet

2020. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!