Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Forever termékeit láttam és...

Forever termékeit láttam és érdekelne részletesen tapasztalat vagy bármi?

Figyelt kérdés
Ismerősöm által látom közösségi oldalon megosztani, de annyira nem vagyok jóba vele hogy ráírjak, meg nem szeretném névvel együtt, mert a közelibb ismerőseim azt mondjál átverés. Tudna valaki valamilyen információt adni roluk itt vagy akar privatban? Előre is köszi ! :)

2020. febr. 1. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
A termékek jók, de nagyon drágák, túl vannak árazva. Ha pl. egy termék ára reálisan 1000 Ft, akkor azt a Forever 9.000 Ft-ért adja, mert kap belőle 2.000 Ft-ot a Forever, 1.000-t a nagyfőnök, 1.000- a közepes főnök és így tovább. Klasszikus multi level marketing.
2020. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Hatástalan vacak az egész, aranyáron. Tudod mitől leszel jobban? Hogy elköltöd pár vitaminra (amiben nem tudhatod, hogy mennyi értékes tartalom van) a fizetésed 50-70%-át és mivel ennyit fizettél, beképzeled magadnak, hogy a drága hulladéktól sokkal jobban érzed magad. Placebo.

Hallgass az ismerőseidre, akik megmondták, hogy átverés.

Persze majd itt is felbukkannak olyan emberek, akik beszámolnak róla, hogy milyen csodálatos a Forever. Ezek egytől egyik azok lesznek, akik az aloe vera italokkal "házalnak" :) és csak jót írnak a haszontalan cuccaikról.

2020. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Hát maga az elképzelés jó, mert az aloe vera jó sok mindenre, de ahogy előttem leírták, túlárazott és ezeknek a hatása megkérdőjelezhető. Nekem van itthon pár ilyen termékem, mert egyik ismerősöm nagyon ajánlotta, gondoltam kipróbálom pár problémára. Egyrészt nem hatott semmit, másrészt ha hatna is, ennyit nem adnék érte. Nem állítom, hogy semmire semmilyen esetben nem jó, de nekem nem vált be semmilyen szinten, tehát nálam 0% a hatás. Ez pedig azt jelenti, hogy a hatása nagyon lutri.
2020. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

Sok negatív és pozitív hozzászólást fogsz kapni.Hogy miért, azt hosszú lenne leírni.

Én azt javaslom, hogy olyannal beszélj, aki ténylegesen használja huzamosabb ideje, vannak saját tapasztalatai és meg is tudja Neked mutatni a termékeket, elmondja, hogy melyik mire való és akár párat ki is tudsz minden elkötelezettség nélkül próbálni, így saját tapasztalatot is szerezhetsz. Valóban nem olcsók, de ha összehasonlítod hasonló minőségű, tartalmú más termékekkel hatóanyagra vetítve az árakat, az már mást mutat.Én és a családom már több mint egy évtizede használjuk és beváltak, sok jó tapasztalatunk van velük.

2020. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
62%

Nekem is konkrét problémákra, Foreveres ismerősöm ajánlotta, ő állandóan jár konferenciákra, foglalkozik vele már nagyon sok éve, mégsem hatott, akkor az hogy lehet?

Kamu biznisz az egész.

2020. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy nem azt kaptad, amire az adott probléma esetén jó lett volna, vagy nem megfelelő ideig, adagolással használtad.Meg persze az is előfordulhat, hogy minden stimmelt, csak épp a szervezeted másként reagált.Hányszor van az, hogy a doki felír valamit egy problémára és nem működik, vagy dúrva mellékhatásai jelentkeznek pedig másoknak szuperul bevált ugyan arra, aztán lecseréli a szert egy másikra a doki, ha az se jön be akkor egy újabbra...
2020. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Természetesen ez igaz, de én nem a gyógyszerekkel akartam most ezt szembeállítani. Ismerősöm kapott valamit cukorbetegségre, semmit sem használt neki sem, pedig használta rendszeresen.
2020. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem több, mint 10 éve nagyon sokat segítettek a termékek. Volt egy komoly térdproblémám, a lépcsőn is alig bírtam felmérni. Szedtem én sokmindent előtte, de semminek sem volt olyan hatása. Elmondta egy doki, hogy mit és mennyit fogyasszak. Kb 4-6 hónap múlva sokkal jobb lett a térdem. Azóta is van, hogy fáj, de ég és föld a különbség. Pedig azóta nem is ettem. És az allergiámra is jó hatással volt. Rengeteget fújtam előre az orrom. Azóta ez is megszűnt.. Szerintem mindenképp orvossal beszélj erről.
2020. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki itt dicsérgeti, az árulja is ezt a szemetet. Ne legyél birka, ne dőlj be.
2020. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!