Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogyjak szoptatás alatt?...

Hogy fogyjak szoptatás alatt? Milyen diétás módszerek váltak be nálatok? Sokszor keveset enni? Vagy csak 3x egy nap? Fehérjével kezdeni a reggelt? Annyi mindent lehet olvasni, hogy mi a "tuti", inkább az érdekel, Nektek mi vált be.

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányom, 10 kg felesleg van rajtam. 40 éves vagyok. (Jah, magam miatt szeretnék fogyni, nem a férjem miatt :).)

Egyelőre futni nem tudok menni, elkezdtem, de nem tudom rendszeresíteni (1 órát futok), és a túlsúly miatt a térdeim se bírnák. Pedig imádok futni, és az segített lefogyni anno diéta nélkül. Most próbálok diétázni, teljes kiőrlésű zsemlét sütök (ami valóban csak teljes kiőrlésű lisztet tartalmaz), abból max. 3-at eszem egy nap, sok zöldséget eszem (káposztát, répát, jégsalátát), ha nassolhatnékom van, mogyorót és mazsolát eszem. Magamhoz képest sokkal kevesebbet eszem, de nem éhezem. Ennél jobban nem tudom visszafogni magam, mert akkor kevesebb tejem lenne (volt, hogy estére alig volt tejem).

Valószínűleg a hormonok miatt a szervezetem inkább tartalékol, mert a mérleg mutatója mintha feljebb kezdene kúszni, lassan 72 leszek. Nem akarom megvárni hogy majd lemegy, ha szaladni kell a gyerek után, én nem az a típus vagyok.



2020. febr. 3. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 5x étkezés, az tulajdonképpen 3+2 a kiegészítő étkezések gyümölcs, joghurt, nyers zöldség, olajos magvak. Csak arra ügyelj, hogy minden fő étkezésnél legyen zöldség (ezzel együtt kevesebb szénhidrát) sülve/párolva, paradicsom, paprika, uborka, savanyúság, kevert saláta.
2020. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kb. így teszek két hete, de semmi eredménye ...
2020. febr. 3. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem is feltétlenül lehet, tarts ki! A szoptatás mellett nem éheztetheted magad, próbáld meg mérni cm-el has/fenék/comb 2 hetente, lehet, hogy egyértelműbb változást tapasztalsz.
2020. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!