Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vegán ételtársítás? Hogy van ez?

Vegán ételtársítás? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy gyümölcsöt csak magában szabad fogyasztani. Viszont valahol meg azt írják, hogy aszalt gyümölcsöt lehet olajos magvakkal enni? Most akkor mi a különbsèg? És a csírák esetên mi a helyzet? Azt mondják hogy a csírák könnyen emészthetőek, mint a gyümölcsök. Ha pl banánt és vizet összeturmixolok rendes lenmag helyett csíráztatott lenmaggal, akkor az úgy már jó?
2020. febr. 7. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Amiket említesz, azok legfeljebb babonának nevezethö dolgok, de a vegánsághoz semmi, de semmi köze sincs, ha ennyire nincs fogalmad semmiröl, akkor elöször olvass utána, úgy nem járatod le amgad ennyire.
2020. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt a választ nem igazán êrtem....

Pont hogy utánaolvastam a dolgoknak, és ezt a pár dolgot nem értettem...

Attól meg hogy szerinted nem a vegánság témába tartozik,pont nem értek egyet. Az igaz,hogy inkább egészséges vegán táplálkozás témához kapcsolódik,de attól még vegán

2020. febr. 8. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:

A vegán azt jelenti, hogy nem eszik az illetö állati eredetü élelmiszert.

Azt nem, hogy nem ehet gyümölcsöt más élelmiszerrel együtt, vagy más hasonló ostoba megszorítások!

EZ AZ, ami hülyeség, ha megnézed a vegán recepteket, akkor egyböl rájössz, hogy semmi ilyen kitétel nem létezik, bármilyen zöldséget vagy gyümcsölöt lehet együtt enni, ahogy neked éppen tetszik.

(Több éve vegán vagyok)

2020. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok... Én is több éve vegán vagyok és most szeretnék ezen belül is egészsègesebbre váltani, hogy tudjam mit mivel jó enni, hogy könnyebb legyen az emésztés. ételtársítás a mindenevőknél is alkalmazható, viszont ennek is van vegán verziója. Azért került a kérdésem ebbe a kategóriába
2020. febr. 8. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi értelme, miért ne lehetne gyümölcsöt mással fogyasztani?

Az nekem se tiszta, hogy ennek mi köze a vegánsághoz, mintha a mindenevők nem ennének soha gyümölcsöt meg magvakat...

Az egész kérdés egy katyvasz, de a válasz az, hogy nyugodtan edd bármivel a gyümölcsöt, nem kell minden vudu baromságot elhinni, amit olvasol.

2020. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!