Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Erősödés/hízás sikersztorik?

Erősödés/hízás sikersztorik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy az emberek többsége fogyni szeretne, nem hízni, ugyanakkor vannak akik velem egy cipőben járnak, vékonyak és felszednének pár kilót.


Van itt olyan, aki alkatilag vékony volt és sikerült összekapnia magát? Én nagyon igyekszem, edzem (nem kardiózom) és próbálok mindig napi legalább 2000 kalóriánát bevinni. Többet egyszerűen nem bírnék, lány vagyok és elég pici :D Sahjnos volt egy kemény stresszes időszakom és én olyankor leadok, azóta nehezen hozom fel magam arra a súlyra amivel már nagyjából elégedett voltam..


Sikersztorikra lennék kiváncsi, neked hogyan sikerült?



2020. febr. 8. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

én egy trauma miatt 34 kilóra fogytam, (44-ről, szóval akkor se voltam nagydarab). Akkor kb egész nap csak cukros löttyöket, meg csokit ettem, semmi főtt étel, hetekig-hónapokig. Aztán mikor újra megpróbáltam elkezdeni normálisan enni, akkor olyan szinten rossz volt az emésztésem, hogy mindentől ment a hasam.

Hónapokig éltem a sovány testemben, amit takargattam, mert szégyelltem, emiatt a gimibe is mindenki furán nézett rám, ráadásul sokan elidegenedtek tőlem.

Aztán leérettségiztem, és felkerestem egy edzőt aki összerakott nekem egy étrendet, most azt követem, plusz edzek. Rengeteg hús, köret, zab, tojás, fehérjepor. Eleinte ez sem volt elég, de beiktattam az olajos magvakat (mogyoró, szotyi, tökmag) És 4 hónap alatt feljött 3 kg. Persze így is birka türelemjáték az egész. Nálam sajnos a mekis kaja meg a péksüti nem vált be hízás szempontjából.

2020. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uh szegéény, nagyon átérzem a helyzeted.. Én 4 kilót adtam le a borzalmas időszak után, most kettőt tudtam visszaszedni, de azt kínkeservesen, 2 óránként ennem kell kb. edzenem kell hogy izom jöjjön rám, ha már zsír nem tud. Sokkal lassab folyamat, mint a fogyás.
2020. febr. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!