Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleg nehez idoszakom van most.. ott hagytam a munkam, sok stressz... Szoval egy hónapja minden nap gyomoridegem van, puffadok, gyomoregesem van es emelygek neha. Kiderult hogy refluxom van. Mit tegyek hogy a minden napos gyomorideg elmuljon? Volt mar valaki igy? Helyes táplálkozás? (Mert tudni kell hogy az enyem nagyon nem volt az eddig) Ha elmegyek egy dietetikushoz tud majd segiteni hogy elmuljanak ezek a panaszok? Mert pszichológushoz nem akarok menni, gyógyszert nem akarok szedni es amúgy is lelkileg eros vagyok. Szóval ti mit mondtok, ha helyesen fogok táplálkozni az segít a gyomorideg ellen?

2020. febr. 8. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, az egészségesebb táplálkozás sokat javíthat rajta. Próbálj mindig nyugodt körülmények között enni, szép lassan, nem rohanva.
2020. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi😊 igen, olyan munkam volt hogy egesz nap nem ettem csak egy ket csokit ezert mehetett tonkre most egy kicsit a gyomrom. Bar sok stressz er(t) de nem hiszem hogy pszichológushoz kellene mennem, a kedvem jo csak amikor a panaszok jonnek akkor kicsit "panikolok"
2020. febr. 8. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem probiotikumot szedjél, és valami nyugtató teát igyál! Rendszeres, egészséges étkezés jót fog tenni. Refluxra a házidoki ír fel gyógyszert. Azt ha szeded, általában 2 hét alatt helyrehoz az émelygésből, gyomorégésből.
2020. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!