Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki jártas a témában: hány...

Aki jártas a témában: hány kalóriát vigyek be egy nap, hogy eredmény hozzon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én a kisebbik tábort érősítem, hízni/erősödni szeretnék. 20 éves lány vagyok, sajnos genetikámnál fogva vékony alkatú ( voltam egy éve is vérképen és minden oké elvileg ) 160 centihez vagyok 42 kg. Szerencsére mindenki többnek saccol, mert nem tűnök gebének, jól oszlik el. De szeretnék 45-47 lenni. Azonban akárhogy igyekszem enni.. Stagnálok. Általában kb. napi 1900 kalóriát viszek be. Nem válogatok, mindent szeretek főleg a tejet, zabkásákat, zöldségeket, tésztákat részesítem előnyben.


Többet kellene ennél egyek? Néha úgy érzem nem bírnék már :D vannak akik mondják az edzést, vannak akik nem.. Szoktam, de nem kardiózom, inkább edzek egyelőre kisebb súlyokkal. Tanácsok?



2020. febr. 12. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Izomban szeretnél hízni inkább, nem? Hisz az adja a formát, attól lesz szebb tested, ahhoz pedig nélkülözhetetlen az olyan sport ami megfelelő progressziót ad az izmaidnak, ezt súlyzós edzéssel tudod legkönnyebben véghez vinni, szóval én tanácsolom a heti három edzést (teljes testes, ne osztottat). És igen, bármilyen szomorú ez neked, többet kell enned, ha az ételek térfogatával van problémád, akkor ajánlom az olajas magvakat, dióféléket, magas a kalóriatartalmuk viszont jó zsírok vannak bennük. Na meg ne felejts odafigyelni a megfelelő mennyiségű fehérjére se
2020. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát sajnos úgy jártam, hogy nem változtatott semmit rajtam az edzést.. Formásodtam esetleg, tónusosabb lettem, de nem tudtam növekedni, sőt félek hogy fogyasztana.. Azt javasolták nekem előbb a táplákozásra érezzek rá, kezdjek magamra szedni azzal, napi 500 kalóriatöbbletben kell most legyek. Valószínű nem vittem be eleget az edzéshez és leégettem amit megettem..
2020. máj. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!