Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egész nap eszem, mégis éhes...

Egész nap eszem, mégis éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Néhány napja egész nap éhesnek érzem magam, folyamatosan csak ennék, sőt eszek is emiatt. Korábban nem volt ilyen. Nem történt semmi extra az elmúlt napokban, nem éheztettem magam előtte, hogy most be akarja pótolni a szervezetem. Nem értem. Ma tényleg kb. egész nap ettem, el is teltem, érzeztem többször, hogy feszül a hasam, annyit ettem, és mégis ennék még. Sőt, uzsonna után egy kicsivel konkrétan fájt a hasam egyértelműen az éhségtől, pont olyan érzés volt, mikor teljesen üres és azért fáj. Aztán ettem és elmúlt. Miért lehet ez?
2020. febr. 13. 22:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Ma pl. reggel ittam kávét, sok tejjel, aztán ettem egy szendvicset, zsemle, felvágott, sajt, paradicsom. Tízórai gyanánt ettem egy szelet maradék csokitortát. Ebédre ettem paradicsomos káposztát, aztán egy csokit, utána kávéztem megint. kicsit később egy zacskó almachipset befaltam, aztán olyan éhes voltam, hogy ettem egy szendvicset, amit reggel. Aztán vacsoráztam főtt tojást egy kis sonkával és kenyérrel. Utána éhes voltam és ettem egy szelet sütit. Most is tudnék enni egy szendvicset...

Sosem eszek ennyit és ennyi mindent egy nap, nem tudom, mi van velem és hogy hagyjam abba.

2020. febr. 13. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy, enni kell, de nem ennyi kenyeret, meg sütit. Ettől csak rosszabb lesz.
2020. febr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:

Azert vagy ehes, mert nem megfelelo taplalekot veszel magadhoz.

Nezd meg pl a vercsop szerinti dieta azon reszet amelyet nehezen emesztesz.

2020. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De eddig nem volt ilyen, csak pár napja tart, ezért nem értem. A korábbi 20 éven alatt soha nem tapasztaltam ilyet.
2020. febr. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!