Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Barmit eszek, megy a hasam,...

Barmit eszek, megy a hasam, es faj. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem eszek hust mar jo ideje, potlom is mindefelevel amivel lehet, par napja lazas voltam, elmult es most minden ki jon belolem, sajtos tallert ettem par darabot attol csak csikart a hasam, de ma zoldsegeket ettem meg rizst es 2 percre ra mar ment a hasam..tejet nem iszom mert laktozerzekeny vagyok, de novenyi tejet se ittam ma meg, nem is merek. A taplalkozasom mostanaban nem a legjobb, a gyomrom miatt, folyadekot se tudok nagyon bevinni a szervezetembe mert ha sokat iszok, kijon..
2020. febr. 17. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírus van a dologban. A folyadékpótlás fontos lenne, igyál gyógyteákat, egyél sós leveseket, egyszerű főtt ételeket, pl. főtt krumplit és répát. Gyümölcsök közül csak banánt. Nekünk az Enterol is bevált ilyen esetekben.
2020. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!