Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem bírok enni, hányingerem van?

Nem bírok enni, hányingerem van?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és úgy 80 kg. Már egy jó ideje van egy olyan problémám hogy 'elfelejtek' enni. Egyszerűen nem bírok. Sokszor nincs eszembe se. Van amikor érzem hogy korog a gyomrom de nem esik jól enni semmit. Ha ránézek bármilyen ételre hányingerem lesz. Folyton telítettség érzetem van, egész nap nem eszek semmit viszont fogyni se fogyok. Eljutottam arra pontra jelenleg hogy iszonyatosan hányingerem van, szédülök és akármennyire próbálok enni egyszerűen képtelen vagyok rá. Szerintetek mit tegyek? Tudnátok tanácsot adni? Nagyon érzem hogy nem lesz ennek semmi pozitív következménye és aggódok.

2020. febr. 18. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:
51%
Csak bebeszéled magadnak, és ez lehet pszichés is. Szerintem keress fel pszichológust!
2020. febr. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!