Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatni akartam magam, mit...

Hánytatni akartam magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem megoldás. Regebben nagyon sokszor csinaltam de tobbet artottam vele.. Fogyni szeretnek de kudarcot vallok. Egy honapja csak az megy, hogy hetkozben 1000-1400kcalt eszek es hetvegen volt hogy mar 3000et is ettem.

Ma szerda van, megettem egy csomo fornettit es meg akartam hanytatni magam de megsem tettem mert nem akarok ujra bele kerulni abba az ordogi korbe.



2020. febr. 19. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Orvosi segítségre van szükséged. Először pszichológusra, hogy a fejedet tegye rendbe, majd egy dietetikusra, ha nem tudsz önállóan összeállítani egy étrendet és értelmesen étkezni.
2020. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi segítség egy fogyókúra nagyon összetett úgy is lehet fogyni hogy közben nem éhezteted magad dietetikus tud benne segiteni. Főleg hogy ilyen problémád volt azt javaslom felügyelet mellett csináld csak. Illetve sportolj sokat és igen a hánytatás nem megoldas mert tönkreteszi az egesz szervezeted.
2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Gyere be hozzánk dolgozni... Annyi büdös ember jön be, hogy magadtól is hánysz. Most is forog tőlük a gyomrom.
2020. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de tényleg forog még a gyomrom. Inkább tartd magad ahhoz h nem hánytatod magad, mert anno milyen rossz volt. Szerintem már jó úton jársz h tudod
2020. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!