Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanátok olyan gyümölcsöket,...

Mondanátok olyan gyümölcsöket, ami elősegíti a hízást?

Figyelt kérdés

18/L

164cm 43kg ...


2020. febr. 19. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy konkrétan egyik sem, csa a cukortartalom miatt lehet eltérés.

De a kérdés alapján szerintem nálad más gond van.

2020. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Banán, szőlő, füge.
2020. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőeken kívül: olajos magvak. Ha nem okoz hasmenést, akkor az aszalt gyümölcsök is.
2020. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az olajos magvak nem gyümölcsök. Amúgy valóban, ha elég sokat eszünk, akkor hízlalnak.
2020. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi idosen 170 cm 42 kilo voltam. Es semmi bajom nem.volt, aztan azert 48 kgig "meghiztam".

A banan hizlal, de keszits banan turmixot egy banan 1 vagy 2 deci tej. Kell feherje is. A teszta, szalonna, feher lisztes peksutik, jobban hizlalnak.

Ha igazan hizni szeretnel, akkor azert mozogj is, legalabb gyors seta napi 2×30 perc, a friss levegon. Mindenkeppen szabadban. Ha lehet legalabb egy fasor alatt vagy parkban, mert az etvagyat csinal. Es nehogy egyoldaluan egyel. Igyezz hust, zoldseget, tojast, sajtokat, joghurtot, turot is enni. Gyumolcsokbol a legmagasabb cukortartalmu a banan, de a barackok, szolo, cseresznye is vezet a dinyekkel egyutt. A piros bogyos gyumolcsok nagyon egeszsegesek, de azokkal nem.fogsz elhizni.

Ugye nem fogyokurazol?

Ja es ha hizni akarsz, akkor vacsi utan irany aludni, hetvegen ebed utan dolj le pihenni.

2020. febr. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Nem,nem fogyozni szeretnek csak egyszeruen hizni. Semmi bajom, egeszseges vagyok voltam orvosnal, vervetel es semmibaj .....

mostmar konkretan fogalmam sincs hogy mit csinaljak, barmi teszek nem hizok, ezert mar a gyumolcsokrol szeretnek tobbet megtudni hatha valami hianyzik a szervezetembol ami segiti a hizast es lehet hogy ez pont a gyumolcsben van meg peldaul .

2020. febr. 20. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!