Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak, ha nincs időm enni?

Hogy hízzak, ha nincs időm enni?

Figyelt kérdés

Általában napi háromszor szoktam enni. Reggel 8 körül 1-2 péksüteményt a suliban, és 10 körül egy csokit. Amikor délben hazaérek, akkor eszem egy kis rántottát fehér kenyérrel, ezután leghamarabb este 6-7 körül eszem. Sokszor pénzem sincs kaját venni, de azért ha van főtt kaja, kéz adagot minimum megeszem. 169 cm vagyok, és 48 kg. Szeretnék legalább 55 kg-ra felhízni, az életmódom májusig biztosan ilyen marad sajnos. Mit tegyek, hogy jobb legyen? Ma is pl csak 5 db péksütim van egész napra, este vagy főtt kaját vacsorázok, vagy valami hideget kenyérrel. Előre is köszi a tippeket!


Apropó, Béres cseppet szedek C-vitaminnal kombinálva, az étvágyammal nem lenne gond. Gyümölcsöt és zöldséget is eszem, csak mindent rendszertelenül.



2020. febr. 22. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hízzak, ha nincs időm enni?


Sehogy. Úgy kell kialakítani az időbeosztást, hogy legyen idő enni. Amíg ez nincs meg, nem fogsz hízni.

2020. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért az evés nem egy olyan hú, de sok időt igénylő folyamat.

Ha neked ennyi időd sincs, akkor komolyan át kellene gondolnod az életviteledet.

2020. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kis rántotta legyen sok rántotta, kolbásszal, sonkával, sajttal; egyél mellé zöldséget is (ezeket a péksüteményhez is eheted). A 3 étkezés elég, főleg, ha mellette csokit, gyümölcsöt is eszel.
2020. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a családban mindenki elfoglalt, és sokszor bevásárolva simcs, szóval jó, ha kenyér és pár db tojás van itthon. Én is állandóan rohanok. Lassan ott tartok, hogy érdemesebb lenne a munkába menüt rendelnem valamelyik étteremből.
2020. febr. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!