Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már nem tudom hogy folytassam...

Már nem tudom hogy folytassam e vagy feladjam, hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Szóval már 2-2és fél éve úgy érzem kezdek szétesni ,mindenkinek csak egy bántó szava van hozzá, még az édesanyámnam is...

Annyira magamba fordultam hogy nem merek egyedul menni sehova , csak ha már tényleg muszáj lenne pl boltba...de saját ügyeimet intézni nem, és dolgozni se annnyira bezárkóztam. Régen is bennem volt ez de nem ilyen mértékben mint most. Így persze elhiztam 110 kg ra ...régen is kuzdottem a sulyommal de max 80 kg ig...és ez is ratesz minden ismerosom aki szembejon az uton latom a tekinteten hogy mint gondol magaba, hogy hogy nezek ki...es nagyon rosszul erzem magam...

Anyukam es a nagyszulo is csunyan fejezik ki magukat h hogy nezek ki :'( probalok fogyni de amikor valaki megbant egybol ugy vsgyok vele hogy na azert se...

Nincs egy baratom se...

Van egy elettarsam , o is szokott szavakkal bantani.. mikor osszeveszunk. Mar nem tudom mit tegyek...

Holnap megint el aakrom kezdeni a dietat.de fokozatosan ugy erzem egybol nemtudom lerakni az osszes olyan etelt.. :(

Valakinek volt mar hasonló? Mit tehetnék.. 😥


2020. febr. 24. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj fel ne add nekem!! :)) először is tudd, hogy senki más nem tud változtatni csak te. Nincs semmii csoda modszer, el kell kezdened tenni azért hogy jobban legyél és hidd el ezzel párhuzamosan minden jobb lesz körülötted. Először írd össze szépen mi az ami boldoggá tenne, amitől szerinted jobban erezned magad és tervezd meg mit fogsz tenni azért h ezeket a dolgokat bevetése az eletedbe. Majd ird össze a dietad és készíts elo hozza mindent és tervezz be heti 3-4 edzést is, hidd el mar csupán attól jobb kedved lesz. Valamint kezdj el pozitívabb hozzáállást gyakorolni, nekem hasonló helyzetben mint a tied az rengeteget segített. De egyet ne felejts: csak te tudod magad kirángatni ebből a helyzetből és hidd el képes vagy rá, mert olyan nincs hogy olyan helyzetbe kerülj amit ne tudnál megoldani!
2020. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az étkezés a fontos. Ilyen közegben nem csoda, ha befordulsz. Tanuld meg szeretni magadat, ha kell szakember segítsen! Kitartás!
2020. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek! 💌
2020. febr. 25. 04:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress a neten meditációs videókat, írd be azt, hogy "pozitív gondolatok meditáció". Nekem ezek sokat segítettek, amikor magam alatt voltam. Minden nap nézz meg egy ilyen videót.

Kezdj el szedni vitaminokat, és mozogj többet, ezek is segítenek depresszió ellen. Ha sok szabadidőd van otthon, két naponta tornázz egy kicsit (ehhez is találsz jó videókat, írd be azt, hogy "duci torna").

A következő lépés az lenne, hogy keress munkát (ha nem tanulsz), így hasznosnak érzed majd magad, ami önbizalmat ad, és pénzt is keresel. Még új barátokat is szerezhetsz. Amíg ez nem sikerül, segíts otthon anyukádnak minél többet, ez jót fog tenni a kapcsolatotoknak és így is hasznosan telnek a napjaid.

A fogyáshoz egy jó étrend és a kitartás a legfontosabb. A centiket is mérd, így hamarabb látod a változást, mint a mérlegen. Az étrenddel kapcsolatban szívesen segítek, ha gondolod.

"probalok fogyni de amikor valaki megbant egybol ugy vsgyok vele hogy na azert se..." Az ilyen gondolatok nem visznek sehova. Csak magaddal tolsz ki, nem másokkal.

Magad vagy a saját sorsod kovácsa, csak te kezdheted el a változást.

2020. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egy fontos gondolat. Ne gondold, hogy mások tökéletesek. Mindenkinek megvan a saját baja. Nézz körül alaposan: azok a rokonaid, ismerőseid, akik kritizálnak vagy szerinted gondolnak rólad valamit, vajon náluk minden oké? Lehet, hogy ők is felszedtek pár kilót, vagy épp túl soványak, stresszesek vagy nincs párkapcsolatuk, anyagi gondjaik vannak vagy akár betegek. Hidd el, a legtöbb embert a saját gondja, napi problémái foglalják le, nem azt nézik, te hány kilót híztál. Esetleg aggódnak miattad (pl. anyukád). Gyakorolj egy kis empátiát mások irányában, és légy nyitott, ne csak keseregj. Ha pozitívan állsz másokhoz és meghallgatod őket (itt nem az "energiavámpírokra gondolok", inkább a normális emberekre), sok pozitív visszajelzést fogsz kapni, én legalábbis ezt tapasztaltam. Ha viszont állandóan panaszkodsz és rosszkedvet árasztasz, mindenki kerülni fog egy idő után, a párkapcsolatod is megsínyli. Szeresd magad, mert megérdemled, és szeress másokat is.
2020. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!