Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vannak olyan legális táplálékk...

Vannak olyan legális táplálékkiegészítők vagy ételek, amik növelik a tesztoszteronszintet, és nem tartalmaznak hormont?

Figyelt kérdés

Tegnap észrevettem, hogy kicsit nőttek a melleim. Nem híztam, tehát nem arról van szó.


Ételek is jöhetnek, de táplálékkiegészítők is, vagy bármilyen más legális szer.


Szteroidokat meg hasonlókat nem akarok szedni vagy használni semmilyen formában.


25/F


2020. febr. 26. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak, keress rá a neten!
2020. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy nem feltétlen tesztoszteron-hiány miatt nö egy férfi melle, hanem akár mellrák is állhat a háttérben!?!?!?!?

HA tényleg nöttek, akkor menj orvoshoz!

2020. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 A neten akármilyen betegségre keresünk rá, minden problémára odaírják, hogy az is lehet. A mellbimbóm vége kicsit nagyobb lett, vagyis teljesen kiáll, de nem vészes, meg nem fáj, ezért gondoltam, hogy tesztoszteronhiány lehet.
2020. febr. 26. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez garantáltan NEM tesztoszteronhiány!
2020. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!