Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogytatok már úgy h sok...

Fogytatok már úgy h sok szénhidrátot ettetek?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a kalóriadeficit az ami számít a fogyásban. Fogytatok már úgy h ettetek csokit meg mindent amiben sok a shénhidrát és még is fogyni tudtatok? Válaszokat előre is köszönöm! :)

2020. febr. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi számít soknak? Én 300-400g szénhidrátot vittem be hónapokig, ami a kalóriabevitelem fele, ez már magasnak mondható és jelenleg 14kg-nál tartok.


Persze szeretem az egészségem és összetettebb szénhidrátokat igyekeztem enni, durumlisztből készült ételeket, zabot ettem. Persze ha úgy volt benyomtam minden habozás nélkül a fehér lisztes pizzát, tegnap a hambit, karácsony után a pogácsát, és mégis fogytam. Ha egészségtelenül eszel, rostszegényen lassulhat hosszabb deficit után, és fog is az anyagcseréd, így lehet hogy amit te deficitnek hittél már nem deficit, és ráfogod, hogy a szénhidrát a hibás biztosan, de nem, ha deficitben vagy, fogysz, bárki bármit mond, ez a biológia. Nagyon jó kutatások vannak erről, nézd meg például a twinkie diet-et. A csávó szinte kizárólag szemét kajával fogyott 2 hónap alatt 13kg-ot, mert 1800 kalóriát vitt be a nagyjából 2600-as szükséglet mellett, egyébként a poén, hogy a vérképe jobb lett a 2 hónapos szemét kaja evése után, mint előtte, ennyit számít, hogy mennyi rajtunk a zsír.

2020. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy nem tudok. 160 grammal sem pedig az csak közepes bevitel. 80g körüli mennyiséggel el megy csak a fogyàs.
2020. febr. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukám igen. Összejött egy cukorbeteg pasival,akinek kb 3oránként kellett enni ,madár adagokat,és any is elkezdett igy enni. Csoki,jégkrém,rántotthus..szoval mindent. Csak kellett csi adagokat. És lefogyott nagyon
2020. febr. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2020. febr. 29. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!