Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mértéktelenül eszek, addig...

Mértéktelenül eszek, addig tömöm magamba az ételt amíg meg nem fájdul a gyomrom. Kényszert érzek rá hogy egyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyfolytában eszek, pedig nem is vagyok éhes. Mit csináljak? Hogy szokjak le a kényszeres evésről?

Az értelmes válaszokért nagyon hálás vagyok! :) (Tablettákat ne ajánljatok)



2020. febr. 28. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Evészavart a pszichiáterek kezelik.
2020. febr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd abba, vagy ha egyedül nem megy, kérj segítséget szakembertől.
2020. febr. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pszichiáter segíthet
2020. febr. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miota? Van sulyfelesleged?

Ne vond meg magadtol az ételt. Akármikor hozzájuthatsz ugyhogy nem szükséges pukkadsig enni magd. Esetleg probáld ki a böjtöt

2020. febr. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nem hinném hogy ekkora lenne a probléma. Súlyfeleslegem nyilván van, de nem vagyok túlsúlyos sem kövér. Köszi! :) (Aki még tud valamit hozzá fűzni, írja le)
2020. febr. 29. 19:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és max. ¾ éve mehet ez ://
2020. febr. 29. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Fel kell tàrni azokat az érzelmi problémàkat, amik miatt az evésbe menekülsz.
2020. febr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók. Ez valószínűleg mentális/idegi alapon megy, és ehhez segítség kell. Rá kell jöjjél, hogy mit is akarsz elérni pontosan ezzel. Valamikor valami történt az agyadban, ami azt mondta, hogy ez egy megoldás. Erre kell rájöjél, hogy tud mi a következő lépés
2020. márc. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!