Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Hogyan nyerjem...

Hogyan hízzak? Hogyan nyerjem vissza az étvágyam?

Figyelt kérdés

Sajnos ágynak döntött egy erős megfázás, eléggé lefogytam. Azóta nem nagyon van étvágyam, mondhatni kényszerből eszek.

Hogyan tágítsam ki a gyomrom... Úgy érzem, kisebb adagok után is túl hamar jól lakok.

A napolban akarok Béres cseppet beszerezni, emellett B-vitamin komplexet szedek.

Sajnos nehezen hízok...165cm/50kg, 25 éves

Látszódnak a csípő csontjaim :(((


2020. márc. 2. 14:49
 1/4 anonim válasza:
Mivel én nem vagyok orvos, ezért javaslom hogy menj el hozzá! Ő fogja tudni mit kell tenned, nem az internet emberei.
2020. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jártam már orvosnál, vérvételen is voltam emiatt, de semmilyen eltérés nem volt. Annyot mondtak, hogy egyek többet. Hát kösz
2020. márc. 2. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A Béres-csepp és a vitamin hasznos. Ihatnál még gyógyteákat is, pl. cickafark, kakukkfű, citromfű, gyömbér, ezek is javíthatják az étvágyat és segítik az emésztést.
2020. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ma szereztem be cickafark teát, köszönöm!
2020. márc. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!