Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Életmód tanácsadói saját...

Életmód tanácsadói saját vállalkozás! Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni a taplalkozas es eletmodtanacsado tanfolyamot ,ami ugye csak egy oklevelet ad,en ugy tudom ez keves a sajat vallalkozas inditasahoz!Meg is egy csomo tanacsadot ismerek es ok is ezt vegeztek el.Hogy tudtak akkor vallalkozast inditani?Mi kell meg hozza?

2020. márc. 3. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy egyéni vállalkozást percek alatt el lehet indítani az interneten keresztül. De! Kell hozzá szerintem egy helyiség, ahol nyugodtan tudod végezni, egy weboldal, hogy reklámozd magad és még sok-sok hirdetés! Meg persze rengeteg tapasztalat, hogy valóban jó szakember legyél, ehhez egy tanfolyam elvégzése édes kevés.
2020. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, hol tanultál vagy tanulsz? Köszi a választ!
2020. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg van egy csomó kókler aki szakembernek kikiáltva magát "tanácsadásból" él.
2020. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban ügyfélkör, vagy pedig olyan felület/csatorna, ahol megtalálod a potenciális ügyfeleidet, mielőtt kialakul az ajánlások rendszere.
2020. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!De engem igazából az erdekelne ,hogy ez a tanfolyam elég e ahhoz hogy vallakozo lehessek?!

Persze szeretném magam tovabb kepezni majd,illetve tanulni ebben a szakmában tobbet,de most az erdekelne,hogy eleg e ez a tanfolyam?!

2020. márc. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!