Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megnőhetnek újra a mellei,...

Megnőhetnek újra a mellei, vagy már kicsik maradnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmet gyerekkorában sokan csúfolták, mert ducibb volt és mivel nagyon érzékeny lélek eléggé rosszul esett neki. Ez el is kísérte őt kb 14 éves koráig, amikor ugyanis elhatározta, hogy lefogy, de drasztikus módszerekkel. Hetekig nem evett, alig ivott ennek következméne az lett, hogy rosszul volt mindig majd össze esett. Legyöngült, lefogyott közel 10 kilót de (szerinte) főleg a mellei mentek össze. Nos én őt nem ismertem anno, de képek alapján legalább 2 mérettel nagyobbak voltak neki. Mostanra belátta, hogy hülyeséget követett el, és most a melleit hiányolja. Most sem vékony, inkább erős átlagos, nincs megelégedve az alakjával. Szerintetek ha vissza hízna, vagy majd szülés/terhesség után megnőnek a mellei? Szerintem igen, genetika miatt gondolom így, tekintve, hogy nagyobbak voltak neki, ami genetikának köszönhető.

Ne értsétek félre a kérdést, nekem semmi bajom nincs a testével de már néha idegesítő, hogy mindig a hibákat keresi magán és magát hibáztatja értük. Egyébként havonta elkapja őt az "edzenem kell mert kövér vagyok" gondolkodás, holott a BMI alapján a zöld közepében van és nemhogy kövér, de még duci sem. Nekem szó szerint a ducibb/húsosabb csajok jönnek be, hiába mondom neki, mindig azzal jön, hogy miatta mondom ezt, mert exim vékonyabbak/formásabbak voltak, hiába mondom, hogy nekik meg azt mondtam hízzanak kicsit, nem hisz nekem. Bármit teszek, mondok, nem képes elfogadni magát, önértékelési zavarai vannak, mindent magára vesz ha valami rossz történik stb, lelkileg rossz állapotban van és sokszor az én kedvem is elveszi mert nem vagyok képes jobb kedvre deríteni őt.


F/20 L/18



2020. márc. 3. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki ennyire bizonytalan, azon sajnos még a változás sem segít; úgyis mindig talál valami más "hibát" magán. Talán egy pszichológus tudna segíteni neki...


Amúgy nem hiszem, hogy már nagyon nőnének a mellei, terhesség és szoptatás esetén lehet, de amúgy magától nem valószínű. De persze csodák és egyedi dolgok mindig előfordulhatnak.

2020. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sosem voltak nagyok a mellei, 10 kg fogyás nem 2 méret, ha visszahízott a mellei is az eredeti méretűek; terhességgel és hízással időszakosan lehetnek nagyobbak.

Az önértékelési problémák leküzdésében csak segíteni tudod, neki kell megküzdenie azzal, hogy elfogadja a testét.

2020. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!