Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hánytatás. Hogyan csináljam...

Hánytatás. Hogyan csináljam okosan?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem vagyok bulimiás és nem is szeretnék az lenni. Egyszerűen elegem van abból, hogy sok munkával is csak minimális eredményt érek el. Három hete csak diétás moslékot eszem és kétszer edzek egy nap, vagy háromszor, ha időm engedi. Mindezzel kemény 2 kg fogyást értem el. Persze nem bírtam tovább, muszáj volt jóllaknom végre valami élvezhető kajával, erre vissza is jött 1,5 kg. Bocsánat, de k..vára elegem van, hogy sz..rt se ér a munkám. Elegem van az ehetetlen kajákból, az éhezésből, az állandó megalázó helyzetekből és nincsenek rá felesleges éveim, hogy végre valami szánalmas kis eredményt fel tudjak mutatni. Így jött az ötlet a gyorsabb módszerek felé. Persze tudom, hogy ez rossz, de jobb, mint egy életen át disznónak lenni. Szóval a kérdéseim:

-Milyen gyakran érdemes csinálni?

-Mennyivel evés után célszerű?

-Mit tehetek a nyelőcsövem és a fogaim megóvása érdekében?

-Huzamosabban meddig alkalmazható?

-Milyen gyorsan várható eredmény?


2020. márc. 7. 20:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Fejben már bulimiás vagy!!
2020. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem vezet jóra, ha az ember utálja önmagát, az ilyen lelkileg kiegyensúlyozatlan ember sugározza a negatív energiát.
2020. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

1. Három hét az azért nem sok. Mások 1 év alatt fogytak 10 kilót úgyhogy azért ne várj nagy csodát.


2. 3 hég alatt 2 kiló az tök jó


3. Ha már hánytatni akarod magad az már bulímia

2020. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom melyik a jobb ha szart eszel vagy ha a savad előbb utóbb szétmarja a nyelocsoved aztán fájni fog vizet is inni . Embereled már meg magad , ha nem vagy megelegedve dolgozz keményebben!

Sportolj ! Otthon tornázz vagy járj el futni ,bármi 1000 lehetőség van a mozgásra ....

2020. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Heti egy kiló fogyás a jó, szóval annyira azért nem értél el rossz eredményeket.

A zabálás után felugrott kilók meg nem tényleges hízás, a nagy része a következő mosdózások során távozik.

Plusz, ha nő vagy, akkor menzesz előtti héten egy-másfél kiló plusz is simán lehet, ez csak vízvisszatartás.


És de, ez a kezdődő bulimia, amit leírtál. Ne hánytasd magad, de ne is éhezz! Fogyókúra témakörben kérj tanácsot nyugodtan, valószínűleg nem jól állítottad össze az étkezést sem, ha ennyire ehetetlennek érzed, ezért nem érsz el eredményt.

2020. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy bulimiás, de ha hánytatod magad, az leszel. Tönkremennek a fogaid, a nyelőcsöved, az egész szervezeted.

A diétásabb kaják között is biztosan találnál olyat, ami ízlik. Vagy amiket alapból szeretsz, próbáld meg zsírszegényebben elkészíteni, zsírszegény alapanyagokból. Vagy egyél olyanokat, amiket szeretsz, csak keveset, és egyél sok zöldséget is, ami eltelít.

2020. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Bulimiás vagy.


A fogaid tönkre fognak menni, igen. Meg még egy csomó minden más.

Addig alkalmazható, amíg bele nem halsz. Utána már nem.

2020. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy bulimiás? De!!! Hánytatni okosan? Miről beszélsz? Szerinted lehet a hánytatás egészséges?! Hogyan célszerű??? Atyavilág!

Nem azért jött vissza másfél kiló, mert egyszer ettél, nem is ettél meg annyit, hanem mert az ember súlya rengeteg tényezőtől függően ingadozik.

3 hét alatt 2 kiló a lehető legnormálisabb! Ha úgy táplálkozol, hogy attól szenvedj és mosléknak nevezed, akkor rosszul táplálkozol! Az energiaszegény étel nem moslék!!! Vannak erre szakemberek! Táplálékra szükséged van, hiszen azért eszünk, ha pedig kihányod, a szervezeted nem kapja meg azt, amire szüksége van. Ha valami undorító, és megbetegítő, az a hányás, nem pedig a kaja! De úgy kezdődik a dolog, hogy hány kiló és hány centi vagy, mert anélkül semmit nem lehet mondani! Hú, de bepipultam ettől a kérdéstől!

2020. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, milyen magas, hány kiló, és milyen gyakran méred magad?
2020. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Megpróbálok türelmesebb lenni, de van határ. Már annyira zsírszegény, száraz vackokat eszem, amennyire csak lehet, ezen már nem nagyon tudok lejjebb faragni. Nem tudom, meddig bírom még ennyi undormánnyal, az életkedvem is elmegy, ha csak ránézek bármi diétás dologra. Néha már pár falat után magától rámjön a hányinger.

Próbáltam úgy is, hogy rendes kajából keveset, de akkor meg majd éhenhalok.

Az meg még jobban elkeserít, hogy ennyi sport ilyen szánalmasan kevés eredményre vezet. Ez mindenkinél ilyen keservesen nehéz?

Inkább nem írok adatokat, épp eléggé gyűlölöm az undorító testem.

Ennyire veszélyes lenne a hányás? Ez szomorú. Esetleg valami erős étvágycsökkentő gyógyszer, vagy tápkieg, ami tényleg működik? Csak sporttal az életben nem megyek semmire. :/

Köszi mindenkinek!

2020. márc. 7. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!