Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Törpe mell, nagyobb nagy...

Törpe mell, nagyobb nagy hátsó. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Egy ideje diétázom(napi 500-1000kcal-t eszek csak)

Lefogytam a hasamból,ami nekem fontos,hogy vékony legyen.

A lábam is talán karcsúbb lett. Ruhába jól nézek ki,meg nagyobb a melltartóm is a kelleténél, mivel ez van egykor jó volt,már nem)

Ma ruha nélkül néztem meg az alakom és nagyon csúnya. Kicsi mell,nagy hátsó. És sajnos háj.

Izmot még nem tudok építeni. Otthon nem néznék jó szemmel, kondira nincs pénzem, futáshoz is aszmás vagyok.


16/l 154cm 45-46kg


2020. márc. 8. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl sovány vagy
2020. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem diéta, hanem koplalás. Vissza fogod hízni, ha megint elkezdesz enni. Az ételmegvonás miatt pedig az izmaid is leépülnek, amitől összeesik az alkatod, a háj meg ugyanúgy ott marad, mert egyrészt nem eszel, másrészt nem mozogsz, harmadrészt olyan étrenden élsz ami káros. A fogyás nem egyenlő azzal, hogy nem eszel, a testmozgás pedig nem kizárólag futást jelent. Nyilván a test kényszerűségből elkezdi lebontani magát ha már nem viszel be tápanyagot, csak annak az a hatása, amit tapasztalsz.

Ha így folytatod és nem lát előbb pszichológus, kórházban is végezheted. Ha meg abbahagyod és elengeded magad, nemhogy újra hízni fogsz, hanem még kövérebb leszel, mint amikor kezdted (már ha az voltál egyáltalán, nem csak testképzavaros).

2020. márc. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen paraméterek mellett nem lehet túl nagy a hátsód. A melled még bőven nőhet, de csak ha eszel rendesen. Annyit eszel, mint egy anorexiás. Lehet, hogy már az vagy, és testképzavarod is lehet.

Fokozatosan emeld a kalóriabevitelt 1200-1500 fölé. Ha régóta koplalsz, már lecsökkenhetett az alapanyagcseréd is.

Hordj szivacsos melltartót, és akkor nagyobbnak fog látszani a melled ruhában, így a feneked se látszik aránytalanul nagyobbnak.

Ha anyukádnak, nagymamádnak nem extra kicsi a melle, akkor neked is fog még nőni, de ahhoz enni kell.

2020. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz hájas 46 kilósan. Az természetes ha van zsír a fenéken ugye tudod? Attól hogy asztmás vagy ledig még mozoghatsz, csak nem mindegy hogy mit. Vannak jó gyakorlatok fenékre, lábra, hasra. Nme tudom miértt nem néznék jó szemmel, de a szobában is el tudod végezni őket ahol senki sem látja. Nagyon jó videók vannak már fennt a neten. Ezektől formás leszel, és nem lesz szükséged kemény diétára.

Nagyon sok nő van akik jól néznek ki kis mellel. Hogy egy pár híre embert megemlítsek : Cara Delevingne, Charlize Theron, Gwen Stefani, Kate Hudson, Zoé Saldana stb.

De mindenek előtt hallgass a másodikra, és felyezd be a koplalást, mert semmi jóra nem vezet.

2020. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem éhezem annyira.

Nincs külön szobám,kicsi a hely.

Nem vagyok anorexiás. A barátnőm 163cm 40kg.

2020. márc. 8. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben tényleg nem tudsz. Megértem. Azt hiszem 17 lehettem mire lett "saját" szobám. Azért idézőjelbe, mert a ruháját az egész család itt tartotta mert nem volt hely. De vissza a kérdésre. Ha nem tudsz edzeni megértem, akkor a táplálkozás kell odafigyaelned. Nem mindegy higy parizeres vajaskenyérrel, esetleg pizzával, vagy csirkemell, csirkecomb zöldséggel éred el az 500 kalóriát (ezt egy ebédre gondoltam). Plusz gyümölcsök. Tudom hogy nem érzed éhezésnek, de 1000 kalória kevés. Kihat mindenre lehet hogy fáradtabb leszel, koncentrációs zavaraid lesznek, és vitaminhiányod is. "Törpe mell, nagyobb nagy hátsó. Mit lehet ellene tenni?" Nem kell semmit tenni. 16 éves vagy. Még nőhet a melled ha ezért aggódsz, de ahhoz rendesen kellene enned. Legalább 2000 kalóriát. A fenekedet pedig még formálhatod később edzéssel.
2020. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Étrendemet nem tudom befolyásolni. Azt eszem ami otthon van. Figyelem zavarom amúgy is van. De a hasam nem lesz lapos🙁
2020. márc. 8. 23:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A hasad azért tűnik nagynak, mert túl sovány vagy a beleid, gyomrod, májad stb mérete kb fix, onnan nem fogysz, ellenben a környező részeidről igen.

Amit most csinálsz, azzal a következőket éred el:

- tönkrevágod az anyagcseréd

- tönkrevágod az immunrendszered

- lebontod az izmaidat (és itt hívnám fel a figyelmet, hogy a szív és a rekeszizom is izom)

- ha nem halsz bele az önéheztetésbe, a csontrendszered tropára vágod és 30-40 évesen már csontritkulásod lesz és szívelégtelenséged

- nem mellesleg a melled jó része zsírszövet, az esztelen fogyókúra miatt csak még kisebb lesz

2020. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A hugóm soványabb és egy magasak vagyunk és nagyobb a melle,mint nekem. Ikyenkor mivan? Xd
2020. márc. 10. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor rá kéne jönni, hogy lószart se tanultál biológia órán...
2020. márc. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!