Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi okozhat véres csíkokat a...

Mi okozhat véres csíkokat a wc papíron széklet ürétes után?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdödőtt kb de nem csak egyszer vagy ketszer történt meg hanem minden egyes alkalomkor vér csikokat láttam..

Igen megyek orvoshoz jovoheten de addig is kivancsi lennek h valakinek volt mar hasonlo ...sulyos lehet ? Mire szsmitsak? Nagyon meg vagyok ijedve

22/L



2020. márc. 8. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

hár ha pl. nem mosod meg soha a segglyukadnál, akkor lehet, hogy kisebesedett a szartól


de az is lehet, hogy a beled vérzik valahol, ennyi infóból ezt nehéz megmondani

2020. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell megijedni, lehet durva a wc papír és erősen törlöd ki :D


nekem is szokott.. már vagy 10 éve, és azóta is élek.

2020. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is: nyugi! ebben az életkorban majdnem 100% hogy nincs komolyabb baj. Lehet hogy több az előzőhöz hasonló bunkó ember???(nek nevezett) valakik fognak írni, de majdnem biztos hogy ennyi idősen egy pici aranyered van ami nagyon könnyen tünet mentesíthető. (nekem 20 éve van, néha évekig nem jön elő) Igen, mutasd meg orvosnak de ne féljél!
2020. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
BOCS! Előzőt az#1 válaszolóra írtam! :D
2020. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egy aranyér.
2020. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb már?
2021. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!