Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Laktózérzékenység tejtermék...

Laktózérzékenység tejtermék fogyasztása után jelentkezhet ilyen hamar?

Figyelt kérdés

Ha tejterméket fogyasztok és már 10-15 perc múlva görcsölök és ramjon a hasmenés akkor valoszinuleg laktozerzekeny vagyok?

Nem tudom elhinni, hogy ennyi idő alatt keresztül tud menni rajtam?!


2020. márc. 8. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

De bizony!

A gyomor azonnal reagál!

Vizsgáltasd ki mire van pontosan érzékenységed!

Tejcukor,tejfehérje stb..

2020. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy tejfehérjelergia
2020. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ilyen hamar jelez problémát. Próbáld ki, hogy eszel tejtermék mellé Lactase enzimet. Elvileg akkor ez nem jelentkezik.Házi orvos megírja.
2020. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fuu nagy itt a zavar..

Kérdező, ha hirtelen jönnek a tünetek az allergia, nem pedig érzékenység. Voltaképp ez a különbség a kettő között. Érzékenységnél (nekem ez van) órák, vagy napok is eltelhetnek mikor olyat eszem.

Valamint az sem mindegy, hogy laktóz vagy tej. Laktózra kapsz enzimet és puszi, azzal eheted. Tejérzékeny nem, el kell hagyni a tejet ÉS laktózmenteset de ehetsz, csak növényit.

Azóta remélem fény derült rá!

2020. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!