Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan küzdjem le a nagy...

Hogyan küzdjem le a nagy étvágyam?

Figyelt kérdés
Nemrég jött meg az első havivérzés és azóta egyre nagyobb az étvágyam.Az elmúlt évben összesen 20 kilót fogytam nem akarok újra 63 kiló lenni,viszont most újra 47 kg vagyok:(

2020. márc. 10. 18:20
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ilyen volt az elsőnél és amúgy a hatalmas étvágy nekem csökkent is később de a lényeg: Törekedj arra, hogy minél több zöldség gyümölcs legyen otthon és ha nem vagy éhes, csak egyszerűen enni akarsz valamit akkor azt edd (én pl mindig turmixoltam magamnak fagyasztott málnát és jégkrémet csinátam belőle, úgy hogy nem raktam hozzá se cukrot se tejet se semmit.)

Van egy olyan mondás, hogy ha 21 napig rászoksz valamire, akkor utána az a szokásod meg is marad, tehát: ha 21 napig nem eszel édességet akkor utána nem fogod kívánni. Ez lehet hogy hülyeségnek hangzik de garantálom, hogy igaz. 21 nap után nem kívánsz édességet, de ha mégis, sokkal könnyebben ellenállsz neki, de ha mégis eszel akkor újra megkívánod és jöhet újra a 21 nap. Szóval 21 napot bírj ki édességek és hízlaló kaják nélkül, próbáld meg a kenyeret a lehető legjobban kizárni az étrendedből. Ha vacsorázol, egyél zöldséget, húst, esetleg egy kevés sajtot. És ami rajtam a legjobban segített, a rágó. Ha a 21 nap alatt megkívántam a csokit, bevettem egy rágót és teljesen elmúlt. Nem feltétlenül kell kevesebbet enni, csak az amit eszel ne hízlaljon. Vagy ha hízlal, mozogj többet.

Remélem tudtam segíteni, innen is sok erőt és kitartást kívánok!

2020. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!