Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudok csinálni hogy ne...

Mit tudok csinálni hogy ne legyen hasmenésem az erős ételektől? 26/F

Figyelt kérdés
Imádom a csipőset/erőset, de a jalapenótól és az annál erősebb dolgoktól MINDIG hasmenésem van, ráadásul elég fájdalmas. Sokat utazom és szeretem a környék erős ízeit megkósolni de általában ezeken a helyeken a jalapenonál 5x csipősebbek az ételek. Van saját pizzériánk ahol az egyik pizza rólam van elnevezve mert én találtam ki rá a feltéteket de ezen is megtalálható az én általam mindennél jobban kedvelt alapanyag, a jalapeno szóval a saját pizzám fogyasztása is késöbbi fájdalommal jár. :(

2020. márc. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne eroltesd. Ez olyan hogy a cukorbeteg sem ehet cukrot adott esetben vagy akarmikor. Te erre vagy erzekeny. Ha nem akarsz kesobb belbajos lenni, ne kiserletezz.
2020. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Semmit. Ez az élettani hatása annak, amit megeszel.

Hosszútávon gyomorfekélyhez vezet.

2020. márc. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez hülyeség, az erős ételtől nem kap senki gyomorfekélyt.

Ha kialakult, akkor kerülendő persze, de ez nem okozója.

Egyébként a paprika magját és a héját nem lehet megemészteni, ezért okoz hasmenést.

Próbálj ki szószt, pl chimax chillicsepp, az a paprika olajából készül.

2020. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!