Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A hajam úgy hullik mint a hó,...

A hajam úgy hullik mint a hó, vettem rá DM-es hajvitamint, de látom hogy marhazselatin van benne. Milyen más, vegetáriánus vitamin létezik még erre a problémára?

Figyelt kérdés
Előre is köszi

2020. márc. 13. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A hajad nagy eséllyel a szar étrended miatt hullik
2020. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szar az étrendem. Cukor helyett eritritet használok, persze ha tudok, nassolásnak gyümölcsöt eszek, továbbá reggel többet és vacsorára kevesebbet eszek. Pár éve már sokkal egészségesebben élek. Rengeteg vizet iszok, vitamint, vasat is szedek.
2020. márc. 13. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre, amivel vasat is néznek.
2020. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 hónapja voltam és minden tökéletes volt. A hajam mennyisége nem ez idő alatt csökkent, elég hosszú folyamat volt, alig vettem észre.
2020. márc. 13. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűleg hiánybetegségben szenvedsz, amit a felelőtlenül összerakott vegetáriánus/vegán étrended okoz.


Volt barátnőm vegán volt, sportoló is mellé. Az egészség bajnoka... aztán elkezdtek nehézségei lenni, most eszik már halat és minimál csirkét, tojást. Azóta rengeteget erősödött és minden hiánybetegsége elmúlt.


Pedig ő aztán tudományosan összerakott vegán diétán volt, extra multivitaminokkal.

2020. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A haj epitokove allati feherjebol (keratin) epul fel.
2020. máj. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!