Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek meg fog ugrani a...

Szerintetek meg fog ugrani a túlsúlyosak és elhízottak száma a vírus miatti bezártságban? Akár a világon, akár csak Magyarországot tekintve?

Figyelt kérdés
Most hogy be leszünk lehet több hónapra zárva, és nincsenek nyitva se konditermek se uszodák, se semmi kb, ha eldurvul a helyzet pedig lehet nagyon amúgy sem lehet kimászkálni, szerintetek meg fognak hízni az emberek?

2020. márc. 20. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Naná, én ezért is figyelek fokozottan a táplálkozásra, és futok, ameddig lehet.
2020. márc. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Aki eddig konditerembe járt vagy úszni, annak fel van pörögve az anyagcseréje, ami néhány hét bezártságot követően még nem lassul be annyira, hogy hízni kezdjenek.
2020. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én kevesebbet eszek mióta itthon vagyok és tudok itthon is sportolni (szobabicikli, taposógép).
2020. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, én mindenesetre ugyanúgy sportolok naponta, mint eddig
2020. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nemhiszem. Aki egészeégesen él az otthon is tud edzeni.


Kigyúrni nem tudod magad, de szintentartás oké.

2020. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tömegesen, de szerintem tuti lesznek, akik kicsit elengedik magukat.


Én láttam olyat hogy betáraztak kólából meg nasiból is. Meg azért ez egy elég stresszes helyzet tud lenni. Olyankor az emberek meg hajlamosak evéssel kompenzálni. Edzésre sem biztos hogy mindenkinek lesz motivációja.

2020. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen valóvilágokban szoktak rendesen hízni...


Nálam ez egyértelműen azzal van összefüggésben, hogy gondterhelt, szorongós, betegséggel tarkított időszakot élek-e, vagy nyugi van. Előbbiben fogyok, utóbbiban hízok. Az, hogy mennyit eszek, hol tartózkodok, teljesen mindegy. Ehetek nyolcszor annyit is, ha minden reggel nyomorgörcsben vagyok, kijön belőlem úgyis.

2020. márc. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább sok lesz a válás

És a bébi bumm

Aki eddig edzett és odafigyelt az most is azt teszi.

Aki még eddig hízott, és van pénze kajára az most jobban fog.

2020. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kétféle mozgás van. Az egyik, amit saját örömünkre teszünk, a másik, amit a másoknak való megfelelni vágyás hajt. Nos ez utóbbi menthetetlenül elsikkad, ha ilyen "komoly" alibi van felsorakoztatva ellene.
2020. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!