Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kilót híztatok a kötelező...

Hány kilót híztatok a kötelező Home Office óta?

Figyelt kérdés
Én 1 hét alatt több, mint 1,5-et, pedig próbálok figyelni a kajára, de borzasztóan unatkozom.
2020. márc. 22. 09:19
 1/4 anonim válasza:

Szia

Én csak holnap reggel merek ráállni a mérlegre, de tartok tőle hogy nálam is szép számmal nőtt..

Unalmamban, stresszeléskor én is csak ettem, az itthoni edzésre pedig még nagyon nem volt erőm rávenni magamat. Szóval ma nekiülök és megpróbálkozom alkalmazkodni a kialakult helyzethez valamiféle rendszeresség megtervezésével, amihez holnaptól tartom magam.

Hátha ezek betartása erősít majd a kajálásnak ellentmondani kicsit:/

Kitartást kívánok Neked az elkövetkezendő időkhöz!

2020. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fogytam. Munkahelyre hozták az ebédem, itthon gondoltam majd főzök de nem volt rá időm... Azt hiszem visszaállok a rendelésre
2020. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

0,0 kg

Mi ebben a nehéz?

2020. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem híztam, hanem fogytam. Eddig is edzettem itthon, de azért kevesebb időm volt rá, mióta itthonról dolgozok heti 5-6 napon edzek, az étkezésre is sokkal jobban oda tudok figyelni.
2020. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!