Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Hogyan lehet gyorsan hízni? Nagyjából 7-8 kg-ot.

Mik tudják ezt a folyamatot felgyorsítani? Mikből kell sokat ennem hogy gyorsan hízzak? Miket ajánlotok?

Lány vagyok, az alaptestalkatom vékony és fel akarok dobni pár kilót.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hízás, diéta

márc. 22. 18:12  Privát üzenet  

A válaszok

Most inkább oszd be a kaját ami van. Ne pazarolj. Dolgozz ki egy értelmes tápláló diétát. Otthoni edzés mellett.

A kényszerhízásnak semmi értelme. Csak pazarlod a készleteket és úgy sem lesz nyáron tengerpart meg Balcsi idén.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 22. 18:18 Privát üzenet

1) zsír gyorsan felszedni zsigerekre lehet, ami nem egészséges

2) leggyakrabban a tricepsz és a comb 4 fejűje fejlődik. Guggolás, kitörés, kinyomás, dips.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 22. 18:22 Privát üzenet
A hízás titka, hogy mindenből kétszer annyit egyél, mint ahogy most eszel. Az adagon múlik minden. Persze az sem árt, ha szereted a nehezebb, magyarosabb kajákat. Pörkölt, töltött káposzta, esetleg rántott kaja.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 22. 18:40 Privát üzenet

#3 Ez a lehetö legrosszabb tanács amit adhatsz.

Kérdező, tömegnövelésre keressrá ha mindenáron tömegnöbelni akatsz katasztrófahelyzetben.

Szigorúan tilos ezt szemét kajából bevinni (agyonzsírozott olajban úszó magyar konyha...)

A szénhidrátbevitelen van a hangsúly.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 22. 19:04 Privát üzenet
Egy nagyobb dinnye 10 kilós is lehet.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 22. 21:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 hónapos babának 1es cumifej gond? Nagyjából 12perc alatt eszik meg 160ml-t.2-es cumifejjel rettentő nagyokat nyel, nagyon gyorsan eszik és pár perc után folyik a szájából a tápszer.
Hatásos/gyorsan lefogyok, ha nagyjából nem eszek majd semmit?
Gyorsan át tudná valaki ezt az egyszerű német levelet futni, hogy nagyjából helyes-e így? A mondatok külön ki vannak írva.
17 éves fiú vagyok kb 4 éve borotvalom a nemiszervem szőrzetet, hetente 2 x leborotválom és nagyon gyorsan visszanő 3 nap alatt nagyjából 2 cm nő Mit csináljak hogy lassabban...
Nagyjábol 7 éve lakunk MO-n. Amikor ideköltöztünk 2008 ban, akkor voltam 9 éves. Egy kis nyelvi felzarkósztatás után mehettem iskolába. A magyart gyorsan megtanultam, nyelvi...
Nagyjából milyen gyorsan nő a haj (cm/hónap)?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!