Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Októberben heti 6-szor edzettem röplabda sportágat.Sajnos sérülésem lett ezért egy darabig abba kellett hagynom.Előtte is próbálkoztam már diétával, de nem jött össze nem volt meg az elég motiváció.Sikeresen a sporthiány által rátudtam koncentrálni.Persze este edzegettem mindig.Ami persze segített a diétán(direkt kardióztam).Mostmár ott tartok hogy lassan 10 kilót fogytam.Viszont sajnos októberben volt az utolsó menstruációm.Eleinte a lila körmök jeleztek.Tehát elmentünk nőgyógyászhoz aki azt mondta hogy nem köthető az étkezéshez.Aztán voltunk belgyógyászaton a hormonháztartás vizsgálatoknál....a lényeg a lényeg hogy nagyon sok helyen voltam és rendesen étkezem(160g szénidrát)dietetikus figyeli.Mégis oda lyukad ki mindenki, hogy visszakellene híznom vagy éppen csak ráállni újra a mindenevő, kicsit zabálóbb énemre aki voltam.Annyira rossz mert elfogadtam magam már nem is akarok fogyni mert jól érzem magam(végre).Azt kívánom bárcsak ne kéne visszahíznom ahhoz hogy beinduljon.Tanácstalan vagyok.



2020. márc. 23. 21:41
 1/2 anonim válasza:
lehetséges hogy a vitaminok ,amiket eddig bevittél a fogyókúra előtt azok most megszűntek .figyelj oda a vitaminok bevitelére . én sem győzőm enni a tablettákat ,mert nagyon keveset eszek .
2020. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
B12 vitamin hiányod van, és lehet fehérje hiányod is.
2020. márc. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!