Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Evek ota ha reggel felkelek mindig az édességet kivanom vagy ha napközben elalszom es automatikusan felébredek hogy egyek egy kicsi csokit kivanom miert van ez!? nm vagyok edes szájú

márc. 24. 01:13  Privát üzenet  

A válasz
Lehet leesik a cukrod és azért.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 24. 01:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szép napot! Nebilet 5mg gyógyszerből napi egyszeri alkalommal, reggel fél szem kicsi vagy nagy adagnak számít?
3 napig menstruáltam, első nap nagyon sok volt utolsó két nap alig volt szinte tegnap reggel csak egy kicsi barna folt volt a betéten egész nap nem volt semmi, ma megint...
Juli 1 2 4 napján voltunk együtt párommal, utana való héten 11 én reggel úgy keltem hogy pisilésnél enyhe nyomás nagyon fájt a derekam az alhasam meg kicsi hányinger,...
150 ml Baleás arctisztítót gél állagút vettem, ami azt írja hogy nedves arcra maszírozzam be és alaposan öblítsem le! Arctisztítót minden nap kell használni? Mert mivel kicsi,...
5 hetes terhes vagyok január 20. -án volt az utolsó mensim, reggel elkezdtem barnázni majd kicsi rózsaszínes vér jött. Megmaradhat a baba?
Budaörsi Auchanba vasárnap reggel lehet kapni kicsi tortát?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!