Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hajt meg a kávé?

Miért hajt meg a kávé?

Figyelt kérdés
Van olyan,de nem mindig,hogy ha iszik egy kv-t egy órán belül rohannom kell a wc-re. Előtte erős hasgörcs,majd higabb székletem van. De az a furcsa, hogy reggel nem igazán fordul elő. Most ittam meg a második kvmat,és most rohannom kellet. De van olyan is hogy nem hajt meg.
2020. márc. 24. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Ez az élettani hatása. Mindenki így van vele.
2020. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem valami csersavval fugg ossze? De en nem tudom.
2020. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Hasnyálmirígyed / epéd nem bírja.

Lehet bajod belőle, szerintem abba kellene hagynod.


Birom, hogy a kávét mindenki egészségesnek, meg jónak tartja közbe fogalmuk sincs róla valójában, és a megfigyeléseiknek sem hisznek!


Eleve ahogy készül, arról sincs fogalma az embereknek.


Csupa korom, meg füst az egész a ráégett növényvédőszerekkel, szennyeződésekkel együtt mert ahol gyártják ezeket ott biztos lehetsz benne, hogy nincs ISO, se egyéb szabvány, vagy ha van is csak papíron.


Én gyártottam 100 meg 200 gramos Iráni mazsolát amiből nyugdijjas öregasszony "gépsor" válogatta a kecskeszart...

2020. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazság szerint van, hogy nem esik jól mindig.

Viszont amikor ez történik akkor azt érzem ,hogy kitisztul a gyomrom.

2020. márc. 24. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Bírom az embereket. Ha egy étel okozza ugyan ezt, hogy hasgörcs és társai, nem eszik. Ezt a függőséget okozó, milliárdos bevételű, kétes eredetű sz@rt meg literszámra isszák, hasgörcs ide vagy oda. Én kávéztam, és én is azt gondoltam, nem tudnék friss vagy éber lenni nélküle. Ez olyan, mint a cigi. Ha nem szívod, idegbeteg vagy. Pedig pont a cigi miatt vagy idegbeteg, nem a hiánya miatt. A kávéval pont ez a helyzet napközben a kávé miatt vagy fáradt, álmos, nem a hiánya miatt, a fejfájásról nem is beszélve. De igyátok csak, és olvassátok a jótékony hatásaitól szóló tanulmányokat, amelyeket mit ad Isten, egy kávéforgalmazó cég pénzelt.
2020. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!