Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szinte állandóan éhes vagyok,...

Szinte állandóan éhes vagyok, ti hogy bírjátok az otthonlétet?

Figyelt kérdés

Mióta itthon kell lenni, gyakorlatilag állandóan csak ennék. Reggel kávé, később zabpehely tejjel vagy joghurttal, 10 óra körül már éhes vagyok és "ebédelek" aztán 1 óra körül megint éhes vagyok és ennem kell.


Ez így megy délután 3 majd este 6-7 körül, egyszerűen sokkal többet eszek a bezártságtól.


2020. márc. 24. 17:28
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Ez unlomevés. Foglald el magadat. Főleg dolgozz!
2020. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
Az agyadat foglald le főleg, ne az ágyadat.
2020. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapjaraton ez a problemam. Nem pajzsmirigy tultenges, nem bulemia, mert rendesen megemesztem.

Szoval alapbol vekony vagyok, de ketto helyett eszem es megallas nelkul ragcsalok. Elgyengulok szinte, ha nem ehetek.

Karanten ota, plane hogy Angliaban meg atmenetileg online sem vesznek fel uj rendelest es ki lettek fosztva a boltok, megallas nelkul ragok. Ejszaka emmenthali sajtot kell ennem, pedig be kene osztani.

Sajat tapasztalat, ha folyton eszel, az emesztonedvek be vannak indulva, csak ennel.

Ha keveset eszel vagy valami iztelen nemszeretem dolgot, elveszted az etvagyad.

2020. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!