Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Mi lehet az oka hogy nem hízok?

23 éves fiú vagyok, eléggé sokat eszem, normális kajákat, változatosan, sportok is, de még is vékony vagyok. Igaz hogy emellé magas vagyok, így nehezebb a hízás. Szinte bármennyit eszek egy grammot nem hízok.

Vérvételem eredménye teljesen jó, minden a normális szinten van, pajzsmirigyem is.

Mitől lehet ez?

186 cm és 64-65 kg vagyok.

márc. 24. 19:41  Privát üzenet  

A válaszok
Hellmano nevű felhasználó válasza:

Akkor te ilyen ropi ember vagy, van egy ilyen haverom hát nem szép látvány Vállfának nevezzük :D Egyél sok kifőtt tésztát az eléggé hízlal.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 24. 19:44 Privát üzenet
Van aki öröklötten ilyen alkat. Érdemes volna súlyzós edzésekbe kezdeni, minél több fehérje fogyasztásával.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 24. 20:00 Privát üzenet
Lehetetlen, én nagyon magas vagyok 202 cm, rendszeresen sportolok, de ha 3000 kcal fölé emelem a napi kalória bevitelem, instant elkezdek hízni. Nincs olyan, h nem tudsz hízni, olyan van, h nem eszel eleget.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 24. 20:02 Privát üzenet

Az emesztesed lehet a baj, hogy minden gyorsan atmegy rajtad felhasznalas nelkul.

Szerintem egyel egesz nap. Szedd ki a kajadat egy dobozba es egesz nap egyel belole.

Sportolj, hogy ehesebb legyel es pihenj sokat, nyugodtan (es kozben persze egyel) :)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 24. 20:22 Privát üzenet

Több oka is lehet:

Túl gyors anyagcsere, felszívódási zavar, túl nagy stressz, és genetikai ok is lehetséges.

Javaslom a Béres cseppet, egyik ismerősömnek nagyon jól bejött.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont tegnapelőtt 10:50 Privát üzenet

Úgy beszéltek, mintha valami csoda lenne.

Te meg mintha valami orvosi esetről lenne szó.

Miközben minden második ember ugyanilyen...

Nyugi, majd 35 év felett meghízol. Akkor se magától, de már nem lesz lehetetlen. Addig kb. igen.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ma 00:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem eszek keveset, még sem hízok. Mit tudtok tanácsolni?
Lehet az az oka, hogy nem hízok, hogy minden étkezés után megyek a Wc-re?
Rengeteget eszek, mégsem hízok. Valami tipp?
Normális, hogy nem hízok?
5 napja semmit nem eszek csak iszok napi 1l rostos az kbb 600 kcal es megis hizok a merleg szerint. Miert?
Ülőmunkától, vagy esetleg más miatt hízok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!