Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka hogy nem hízok?

Mi lehet az oka hogy nem hízok?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, eléggé sokat eszem, normális kajákat, változatosan, sportok is, de még is vékony vagyok. Igaz hogy emellé magas vagyok, így nehezebb a hízás. Szinte bármennyit eszek egy grammot nem hízok.

Vérvételem eredménye teljesen jó, minden a normális szinten van, pajzsmirigyem is.

Mitől lehet ez?

186 cm és 64-65 kg vagyok.


2020. márc. 24. 19:41
 1/6 Hellmano ***** válasza:
Akkor te ilyen ropi ember vagy, van egy ilyen haverom hát nem szép látvány Vállfának nevezzük :D Egyél sok kifőtt tésztát az eléggé hízlal.
2020. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki öröklötten ilyen alkat. Érdemes volna súlyzós edzésekbe kezdeni, minél több fehérje fogyasztásával.
2020. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Lehetetlen, én nagyon magas vagyok 202 cm, rendszeresen sportolok, de ha 3000 kcal fölé emelem a napi kalória bevitelem, instant elkezdek hízni. Nincs olyan, h nem tudsz hízni, olyan van, h nem eszel eleget.
2020. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az emesztesed lehet a baj, hogy minden gyorsan atmegy rajtad felhasznalas nelkul.

Szerintem egyel egesz nap. Szedd ki a kajadat egy dobozba es egesz nap egyel belole.

Sportolj, hogy ehesebb legyel es pihenj sokat, nyugodtan (es kozben persze egyel) :)

2020. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:


Túl gyors anyagcsere, felszívódási zavar, túl nagy stressz, és genetikai ok is lehetséges.


Javaslom a Béres cseppet, egyik ismerősömnek nagyon jól bejött.

2020. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy beszéltek, mintha valami csoda lenne.

Te meg mintha valami orvosi esetről lenne szó.


Miközben minden második ember ugyanilyen...


Nyugi, majd 35 év felett meghízol. Akkor se magától, de már nem lesz lehetetlen. Addig kb. igen.

2020. márc. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!