Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Éves után 10 percen belül WC-z nem kell?

Éves után egyszere WC-z nem kell 1honapja kb 2,5fel hétig szedtem napi 1 tisasen tablettát mert nem tudtam WCzni most meg napi 3-4x megyek WC-re!

Nincs hasmenéssem normálisnak tűnik csak sokszor kell WCre menem ?

Keress kérdéseket hasonló témában: széklet

márc. 24. 19:51  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Elnézést rossz témába küldtem véletlen dohányzásra mentem?

# 1/5Időpont márc. 24. 19:52 Privát üzenet
Az a normális élettani jelenség, hogy az evés meggyorsítja a gyomor-bél rendszer perisztaltikus mozgását. Ezért van az, hogy a csecsemőket evés után kell tisztába tenni, mert szopás után jön az ürítés. Ne szokj rá a hashajtóra, mert az is függőséget okoz.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 24. 20:06 Privát üzenet
Lehet laktóz vagy tejfehérje miatt. Próbáld ki a laktózmentes termékeket ha nem jobb akkor teljesen tejmentest. Ha ettől jobb lesz, ettől volt.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 24. 20:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Inkább zsíros ételek okozás és azok után böfög is viszsza de nem hinnem hogy ettől van!

# 4/5Időpont márc. 24. 20:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Javítás:Zsíros ételeket eszel

# 5/5Időpont márc. 24. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rivotril bevétele után szabad inni pár percen belül rögtön kávét, vagy energia italt? Kiváncsi lennék hogy elveszik e esetleg a nyugtató hatása, ha eszeket iszom rá 5-10 percre.28/F
10 percen belül lehet hasmenésem az ételtől amit ettem?
Nem szoktam kávézni, de tegnap és ma is megittam egy espresszót, és 10 percen belül röhögő görcsöt kaptam, nagyon feldobódtam, ez a koffein miatt van?
Menstruációs görcsökre rubophen tablettát szoktam bevenni, és 30 percen belül hat. Most viszont nem hatott pedig már 1 órája bevettem. Bevehetek még 1-et vagy várjak még?
Doxycyclin bevétele után 10-20 percen belül elkezdek émelyegni. Pedig fel sem szívódik annyi idő alatt akkor miért?
2 hete szedek alvászavarra este Ataraxot és Valdoxant. Általában elalvás után 20 percen belül tök frissen fölébredek, és utána csak vergődök. Szerintetek ez változhat, vagy nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!