Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aranyeres panaszokra mi a...

Aranyeres panaszokra mi a helyes táplálkozási rend?

Figyelt kérdés

Nemrég a Protkológián jártam, és alapos kivizsgálás után az orvos belső aranyeret állapított meg nálam.Írt fel nekem Reparon végbélkúpot,és Detralex kapszulát, amit 2 hétig kell szednem.

Azt azonban a lelkemre kötötte az orvos, hogy változtassam meg az étkezési szokásaimat.Eltiltott a csípős, maró, fűszeres , és puffadást okozó ételektől,valamint a szénsavas víztől,üdítőktől is.Helyette megfelelő étrendet javasolt rost dús, magas tápértékű élelmiszerek fogyasztása.

Vagyis az eltiltott ételeket(füstölt, lángolt kolbász, szalonna) mindig el kell kerülni? És a hüvelyes növényeket is (bab,borsó, lencse),ami puffadást okoz?

És a sörfogyasztás se ajánlott?



2020. márc. 28. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdvözlet a klubban.

Az orvos csupán egyszeri tüneti kezeléssel intézett el.

És elmondta a szokásos szöveget hozzá.

Ettől pont nem fog elmúlni.


Ez egy életre szóló történet.

Vagyis egy életen át kell betartanod ezeket a játékszabályokat.

A csípős, marós, erősen fűszeres -magyaros- ételek, a dohányzás és a pálinka rendszeres fogyasztása száj- ill. végbélrákot okozhat.

(És okoz is.)


Olvasd el:

[link]


Én Detralexet szedek már hosszú évtizedek óta, csak időnként szünetet tartok, hogy kitisztuljon a szervezet.

Az ajánlott szedése a dobozon.


Étrend:

[link]

2020. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!