Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek dagadt vagyok?

Szerintetek dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, hogy hogy nagy a hasam meg kövér vagyok, családban is meg a haverok is. Kb fél év alatt 10 kg-t híztam 73ról 83ra. Meg azt is megkapom, hogy nem fogok tetszeni a lányoknak ilyen hassal + még azt, hogy sokat eszek egy nap. Ez soknak számít?:reggelire általában valamilyen édes péksüti, délelőtt egy zacskó chips vagy egy kis doboz keksz, ebédre általában én eszek a legtöbbet a családban, ha nem otthon eszek akkor vagy egy hamburgerezőben(nem meki,burgerking vagy kfc hanem rendes burgerezőben )vagy gyrososnál és ott általában duplahúsos hamburger vagy gyros tál, utána még szoktam nassolni(csoki, keksz). Vacsorára kényérből valami meleg kaját pl. melegszendvics 4 szelet kenyérből vagy bundáskenyér szintén 4 szelet, vagy néha hidegen eszem. Inni általában vizet vagy sprite-ot szoktam(néha kólát).

És még annyi, hogy 17 éves fiú vagyok 182 cm.

Ennyi idősen ilyen magasan sok a 83kg? Vagy ha nem mennyi az ideális?

(képet küldök privátban, ha szükséges)



2020. márc. 29. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Az a kérdés, hogy milyen az izomzatod, mert ha ez főleg zsír, akkor sok. A chipset, kekszet, csokit hanyagolnod kellene, meg az üdítőket.
2020. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az izomzatom talán az átlagosnál kicsit gyengébb, nem nagyon sportolok hétvégén néha haverokkal lejárok focizni(de most ugye az sincs) bár nem tudom mi számít jó izomzatnak
2020. márc. 29. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon sokat eszel.

Fél év alatt 10 kiló rengeteg, nem csoda, hogy derékban megvállasodtál. És szorozd fel azzal, hogy mennyi ideig szeretnél élni és akkor mennyi kiló leszel így évi +20 kilókkal.

2020. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt így összeadod, kijön 4-5000 kcal. Szerintem 2500 kcal körül lenne a max, amit bevihetnél.
2020. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vészes, kb ideális testsúly lenne. Csak ne nagyon szokd meg ezt az életmódot ilyen fiatalon. Én 19 évesen híztam 1 év alatt 15 kilót cigiről való leszokásos pótcselekvés miatt, az utolsó hónapokban meg is jelentek az első bőrrepedések (terhességi csíkok) a hónaljamnál. Emiatt persze azonnal elkezdtem egészséges ételekre átállni és sportoltam minden nap hogy ne terjedjenek tovább, de sajna csak 1 év után álltak le a striák hodszabbodása bármit csináltam. 2 havi fizumat kellett elcsesznem lézeres kezelésekre, hogy eltünjenek az undorító 2 cm széles lila repedések a felsőtestemről.:D
2020. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Évente csak nem fogok 20kg-t hízni egyébként ugyanannyit eszek de egy hónapja stagnál a súlyom csak a hasam elég nagy és nem vagyok felpuffadva mert reggeli kelésnél is ugyanakkora.


A sportra meg nem tudom rávenni magam meg ha el is kezdeném elmenne a kedvem mert elég béna vagyok ilyenekben.

2020. márc. 29. 22:13
 7/12 anonim ***** válasza:
182 centihez 83 kilóval nagyon messze állsz a kövértől. Tényleg férfinál kb ideális testsúly ehhez a magassághoz. Igazából küldhetsz képet ha gondolod, de nehezen tudom elképzelni, hogy tényleg akkora hasad lenne
2020. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt, de szerintem jobb most :) Egy srác legyen kicsit testesebb
2020. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hangzik tragikusnak.
2020. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A súlyod még ideális, de ez könnyen felmehet 90-re is ha nem vigyázol, ami izom nélkül már túlsúly. Szerintem a sok kenyértől lehet nagyobb a hasad. Kezdetnek estére talán ne zsírban sült kenyeret vacsorázz. Szerintem már ez is meg fog látszani.
2020. ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!