Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan ne legyen étvágyam?

Hogyan ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
50 kg és 159 cm vagyok és folyamatosan csak eszek. Ha unatkozom, ha jól néz ki, ha megkívánom, mindig! Hogyan ne legyen étvágyam? Nem tablettákra gondolok, hanem valami másra, például egy olyan étel ami elveszi az étvágyam és csak a napi 3 etkezéskor eszek. Valaki?

2020. márc. 31. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan hobbim van, ami annyira leköt, hogy észre se veszem, ha éhes vagyok. Ha pótcselekvésként eszel, akkor annak súlyosabb oka is lehet, abban az esetben csak szakember tud segíteni.
2020. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NE tarts olyan heylen kaját, ahol szem elött van.

Emellett foglald el magad, csinálj valami értelmeset, akkor nem az evésen fog járni az eszed.

2020. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

159 cm és 50 kg-vel még teljesen rendben vagy, nem kellene a külsőd miatt aggódnod.

Olyan étel nincs ami elveszi az étvágyadat. Több dolgot csinálhatsz, rágcsálsz inkább valamit (saláta, uborkasali, káposzta, zeller, karalábé stb.), vizet iszol helyette ÉS fejben kell rendbe tenni a dolgokat. Az evéskényszer (meg bulimia) leküzdhetők, de étellel, bogyókkal nem lehet harcolni a mentális eredetű problémák ellen.

2020. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, evés után mosd meg a fogad és ha teheted ne tarts otthon nasit
2020. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyébként ma direkt próbáltam csak a szobában maradni, de mindig kimentem a konyhába étel után kutatni. De ha mondjuk csinálok valamit, hogy lefoglaljam magam, még akkor is enni szoktam közben... Pl olvasok-eszek, sorozatot nézek-eszek, tanulok-eszek.
2020. márc. 31. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!