Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez egészséges?

Szerintetek ez egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Unokatestvérem étkezése nagyon furcsa nekem illetve, hogy hogy bír így étkezni..mindennap eszik hagymát fokhagymát is heti 4x-5x tuti napi szinten pedig újhagymát de már 2 éve biztos mindennap és le tette cigarettát is egy hónapja ami persze jó de ez a sok hagyma fogyasztás nem káros szervezetére? Ezeken kívül mindennap eszik más zöldségeket és gyümölcsöket is hetente és vizet iszik csak. Mondtam én is oda figyelnék táplálkozásomra és elnéztem és elmondta miket eszik és ledöbbentem én nem tudom igazából,hogy én gyomrom bírná e ... azt észrevettem, hpgy ritkábban beteg ő lehet étkezése miatt? Ma mondtam, hogy csodálom nő létére így képes enni hagymát de mondta, hogy megoldja, hogy ne érezzék rajta és érdekes mert én sem éreztem rajta soha ..szerintetek mennyi idő míg én is így tudpk étkezni ? Gondolkodtam hogy vírus miatt is kéne erősítenem immunrendszerem és követem példáját de hogy csináljam, hogy megszokja gyomrom?


2020. ápr. 7. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki gyomra tolerálja a sok hagymát. Egy kevés újhagymát próbálj meg enni naponta. A fokhagyma nyersen elég irritáló a gyomornak. Van készítmény amelyiket bírja a gyomrom. Fokhagyma kivonat.
2020. ápr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!