Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lesz valamilyen késöbbi...

HannahUwU kérdése:

Lesz valamilyen késöbbi problémám, ha rendszeresen (kb minden nap) iszok energia italt? Az ajánlott mértéket soha nem lépem át, tehát egy nap csak egyet iszok.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Ha napi 1et iszol és gyengébb 15os semmi bajod nem lesz, de jobb ha nem iszod, ink igyál tutti frutti ízű üdítőt
2020. ápr. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Simán lehet később pl. bélproblémád tőle.
2020. ápr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Csak a szíved, érrendszered, veséd, és a májad veszélyezteted. Más bajod nem lesz.
2020. ápr. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos teljesen igaza van a hármas válaszírónak, nagyon káros az energiaital. Napi 1 is bőven sok, vérnyomásproblémáid lehetnek, érrendszeri gondok, gyomor, vese, máj.. Szokj le róla
2020. ápr. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire rendszeresen csinálod. Nekem stresszesebb időszakban, amikor aludni is nehéz éjjel, segít napközben egy, estére meg elfáradok eléggé, hogy aludni is tudjak. Főiskolán volt egy ilyen időszakom, most meg azért szoktam, mert teljesen szétfolynak a napok, idegesít, hogy egyesek dolgozhatnak otthonról, mi, akik nem tartozunk veszélyeztetett csoportba, nem, pedig minden feltétel adott, a cég nagyobb része otthon van, mi, többiek feláldozhatók vagyunk. Ha nyugis időszak van, nem is kívánom az energiaitalokat. Amúgy nem keverem mással, ami megdobná a vérnyomást, így nincs gond.
2020. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hellmano ***** válasza:
100%
Én , ha lefekvés előtt iszom, akkor egyből álmos leszek tőle :D (mondjuk jó alvó vagyok, de ha benyomok egyet, akkor még hamarabb elálmosodok). Rám fordítva hat az energiaital.
2020. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!