Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet fogyózni vagy nem kéne?

Lehet fogyózni vagy nem kéne?

Figyelt kérdés
A húgom 44 kg a 154 centijéhez, és azt mondja, fogyni akar. Állítólag a barátnői is mind most nagyban diétáznak és megbeszélték, hogy nyárra "bomba" alakjuk lesz. Szerintem a húgom teljesen jól néz ki így is, sőt kicsit még vékonynak is látszik sokszor, és nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ez a fogyózás. Folyamatosan edz, és emellé meg most ilyen napi 1200 kalóriát eszik. Ez normális? Vagy csinálhatja? Picit aggódom miatta... amikor meg szóba hoztam, azt mondta, igenis ráfér a fogyókúra.

2020. ápr. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Híznia kéne
2020. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordulhat, hogy testképzavara van. A sok edzés mellé 1200 kalória elég kevés.


A szülők tudnak erről? Beszéltek már vele? Volt már pszichológusnál?

2020. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tipikus anorexia, pszichológushoz kellene menni de elég sürgősen
2020. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jézus 154cm-hez hova bízzon ha 44kg? Így pont jó.
2020. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 157 cm vagyok és 45 kg, átlagosan nézek ki és kb 1500 kalóriát eszem egy nap, nem hízok, nem fogyok.

Szerintem a húgod is normális súlyú.

2020. ápr. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!