Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan szokjak le a kenyér...

Hogyan szokjak le a kenyér évesről?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kenyeret kb.500gramot képes vagyok megenni egyszerre (jókenyér teljes kiőrlésű magos kenyér) pedig már érzem hogy teli vagyok, de még utána is csak eszem


Hogyan lehet leszokni a kenyér évesről? És mit lehetne helyette enni..


2020. ápr. 18. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csökkentsd a mennyiséget! Teljesen leszokni nem kell róla.
2020. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igyál közbe valamit és akk jobban eltelíti a hasad
2020. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ákos13 ***** válasza:

Egyszerű a megoldás: vegyél kisebb kiszerelésű kenyeret, abból nem tudsz megenni fél kilót.

Vagy próbáld ki ezt:

[link]


Csak 350 g, és 6 g szénhidrát van benne 100 g-onként, így ha meg is eszed az egészet, akkor is csak 21 g szénhidrátot vittél be. De mivel magas a fehérje- és a rosttartalma, ez telíti az embert talán a leginkább, nehezebben eszed meg az egészet.

Az pedig már csak bónusz, hogy a benne lévő magvak esszenciális zsírsavakhoz is hozzájuttatnak.

Szerintem nagyon egészséges annak, aki nem érzékeny a gluténre vagy a szójára, mert ezekből azért tartalmaz egy jelentős adagot, viszont nem tartalmaz tartósítószert és egyéb mesterséges adalékanyagot.

2020. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szelet kenyeret vajazz meg, egyél hozzá sok zöldséget, felvágottat, tojást, sajtot, túrót. Így nem fogsz tudni egyszerre túl sok kenyeret megenni, a fehérje, zsír és a rostok elég jól laktatnak.
2020. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!