Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kamionsofőrként mit kezdesz...

Kamionsofőrként mit kezdesz az állandó széklet-visszatartással?

Figyelt kérdés

Apum sofőrködik és nem tud mindig megállni ha menni kell.

Ez nem okoz pl vastagbélrákot?


Mit érdemes tennie?



2020. ápr. 19. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez majdnem minden munkahelyen így van, nem igazán lehet kirohangálni amikor arra van kedved.

Ha a visszatartás rákot okozna, akkor gyakorlatlag a dolgozó embereknek mindnek lenne.

2020. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Kamionsofőr nagybátyám végbélrákban halt meg.
2020. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonymousreview60 ***** válasza:
58%

Marhaság a kérdésed, mert egészséges embernél ez nem úgy van jellemzően (kivéve a hasmenés esetét), hogy "Most azonnal, de ß@rnom kell!"

Egyébként, ha ez így működne, akkor az összes egyetemi előadó (90 perces előadások), az összes háziorvos beteg lenne, szóval #1 jól indokolt.

Ami vastagbélrákot elősegíti a túl sok félkész kaja, túl sok hús, kevés rost.

2020. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De amikor 5-10 órát kell visszatartani az is normális?
2020. ápr. 19. 11:41
 5/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb normál ember napota egyszer megy nagydolgát végezni és általában egy megszokott idöpontban. Magyarul utána 24 órát tartja vissza, azaz ez a normális!
2020. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Milyen 24 órát tartja vissza?


Te arról beszélsz, amikor nem kell mennie. Én meg arról amikor már kell, de nem lehet.

2020. ápr. 19. 13:11
 7/15 anonymousreview60 ***** válasza:
61%

B@ßki, ne légy már idióta, szerinted meddig tart megállni egy benzinkúton?

Beparkolás: 1 perc.

WC-ig gyaloglás: 1 perc.

Ürítés: < 5 perc.

Fizetni, venni valamit: < 3 perc.

Visszagyaloglás, kiparkolás: 1 perc.

Összesen: 5-11 perc.

Olyan nincs, hogy nem szabad megállni, azért nem lövik tarkón a sofőrt, csak majd kicsit gyorsabban kell mennie egy kicsit. Vagy később megállnia, persze a menetíró figyelembe vételével.

Egyébként a sofőröket sokkal jobban fenyegeti a mozgásszegény életmód miatt az elhízás, amiatt az érszűkület és a cukornbetegség, a stressz miatt a magas vérnyomás.

2020. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez butaság ha egyszer el kell menni a wc-re akkor el kell,nekem is kamionos én pedig furgonos vagyok ha kell akkor muszáj megállni nincs mese, nincs az a pénz amiért órákig vissza tartsam,elég nekem az a 10-15 perc még találok egy helyet ahol el tudom az végezni.

Ha nincs más lehetőség akkor egy vödör és bele kukazsák Szili furgonnal mutatta.

Apukádnak üzenem;

Első és legfontosabb dolog az egészség, pihenés egy kis torna, mozgás.

Második rendes étkezés majd wczés.

Harmadik lehet a munka.

2020. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nehogy már azt akard bemagyarázni, hogy egészséges ember nem tudja simán visszatartani 10 órát.
2020. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pista1979 ***** válasza:
Barmok,nem a visszatartás a kérdés.Elvileg nem,de a záróizmokat megviseli ami később nem pont a legjobb dolog.Amugy sokmindentől fűgg.
2020. ápr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!