Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek egészségtelen ez...

Szerintetek egészségtelen ez a testsúly egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 62,5 kg.Nagyon kövér vagyok?

2020. ápr. 19. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér egyáltalán. Szeresd magad inkább, a tested meg fogja hálálni az elfogadást, annál szebb nincs egy lányba/nőben, aki elfogadja.magat és szereti a testét.
2020. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Inkabb vékony az ideális testsúlyt úgy szokták számolni, hogy magasság minusz 100/110 kg. Neked 60-70 kg között van. Ez egy drasztikus számolási mód ezért 65 vagy a felett kellene lenned az ideálishoz. Főleg hogy 16 eves vagy es meg nőni fogsz fejlődsz. Egyatalan nem vagy kövér.
2020. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A testzsírszázalék számít, nem a testsúly. Ha nincs rajtad zsír és tiszta izom vagy, akkor tökmindegy mennyit mutat a mérleg.
2020. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
Bizonyára, azért kérdezi, hogy kövér e, mert nem jó a súly eloszlása a testén... rengeteg 40-50kg-os csaj van, aki baromi vékonyak, de pocakuk van hozzá. Ilyen csúcsos pocak. Nos ők súly szerint hiába vékonyak pont nem jó helyen van. De ő látja magát. Elméletileg ez nem kövér semmikép, ha normálisan oszlik el az egyeden.
2020. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát, igen, sajnos aránytalanul oszlik el rajtam. A felső testem vékony, viszont a combjaim nagyon vastagok. De akkor szerintem edzeni fogok a lábamra. Köszönöm a válaszokat! :)
2020. ápr. 20. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemtudom.
2020. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jajj drágám.:D

17 éves lány vagyok, 173cm magas és jelenleg 60kg. Tavaly a 171cm-hez voltam 65 kg. 1 durva m műtét után leadtam 8kg-ot. Most, hogy visszahíztam és megtartottam ezt a 60kg-ot, pont jónak érzem magam.

Nekem is vékony a felső testem. A széles csípőm miatt mindig kövérnek éreztem magam, főleg amikor a comjaimra néztem. Nemrég visszanéztem az 1 évvel ezelőtti képeimet és láttam, hogy nem voltam kövér. Sőt, k.r.a csinos voltam. Most is annak érzem magam.:D

Ebből a kis sztoriból azt szeretném kihozni, hogy 1.)Biztos nem vagy kövér.

2.)Én sem voltam, csak annak éreztem magam.

3.)Növeld egy kicsit az önbizalmadat. Sportolj, táplálkozz egészségesen, legyél mindig ápolt és biztos hogy meg fog változni a magadról alkotott képed. A csinosabb öltözködés is jót tehet. Nekem bevált.:)

2020. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A zsír mindenhonnan ugyanúgy fogy, tökmindegy, hogy hova edzel. Ha lábra edzel, akkor csak azt fogod elérni, hogy még vaskosabb lesz, mert lesz rajta izom. Nem mintha az baj lenne, de a felsőtestedet se hanyagold el.
2020. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Dagadt.
2020. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, kedvesebb nem tudsz lenni?
2020. ápr. 22. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!