Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étvágynövelők, magas kalóriata...

Étvágynövelők, magas kalóriatartalmú porok hízáshoz?

Figyelt kérdés

Próbáltam a moringa port, sajnos a szaga és az íze sem jött be. Esetleg van olyan étvágynövelő por/szirup/valmi ami kevésbé ilyen “nehezen elfogyasztható”, esetleg valami hasonló magasabb kalóriatartalmú por ami segíthetne a hízásban?

Kérném hogy c- és b-vitamint és béres cseppet ne ajánljatok. Köszii🤗



2020. ápr. 22. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hello. Menj el futni, tornázz otthon,

Menj ki a kertbe szívj friss levegőt. Ezek után lessz étvágyot. Nincsen ijen por az emberi étvágy magától jön nem pedig egy nyomorult portól. Dobd ki a kukába. Ha kimesz a friss levegore minden nap lb 3orat vagy tornazol napi 2orat vagy futsz hosszu tavon lesz etvágyad egy idő utan kb 2 nap után. Remélem tudt segíteni.

2020. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Naponta kb 2 órát edzek, kb 2500-2700kalóriát égetek el egy nap. De régebben bírtam azt a port is, tudtam hízni, most sajnos nem tudok ennél több kalóriát bevinnem hogy hízzak. Úgyhogy ezen sajnos már nem nagyon tudok mit növelni
2020. ápr. 22. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ha elégetsz egy nap 2700 kalóriáf akkor nem fogsz hízni.!!
2020. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Várj, de hogy a viharban égetnél el 2700 kalóriát?? Kb. semmi nem maradna meg belőled. Nőknél az ember átlagos, alap kalória szükséglete 1800-2000 kalória/nap. Férfiaknál 2500. De ez testsúlytól/magasságtól is függ, ez egy átlag.

De 2700 égetés? Ááh nem értem akkor mennyi maradna benned nap végére? Vagy keményen kardiózol? Mert attól pont hogy fogyni fogsz, nem hízol. A tömegnövelő edzéshez felesleges órákat edzeni, szünetekkel kell nagy súllyal, kis ismétlésszámokat végezni. Én max 40-45 percet szoktam csinálni, és így próbálok kalóriatöbbletben lenni. Ez az egy módja van az erősödésnek.

2020. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!